İçeriğe atla

Azerbaycan 2018: Aisel - X My Heart

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Aysel'in Eurovision şarkısının adı belli oldu!

Aysel Eurovision'da "X My Heart" diyecek. Şarkı ünlü Yunan besteci, yapımcı Dimitris Kontopoulos ve İsveç söz yazarı Sandra Bjurman tarafından yazıldı.

"X My Heart" Londra'da kaydedildi ve şarkının karışımı Ash Howes'e ait. Ash Howes One Direction, Dido, The Corrs, Ellie Goulding gibi isimlerle çalıştı.

Efsanevi Yunan sahne direktörü Fokas Evangelinos, Aysel ile sahne performansı için çalışacak.

Aysel: "X My Heart"ı ilk duyduğum andan itibaren en sevdiğim şarkı oldu. Müzik, beni stüdyoda her saniyede eğlendiren bir güce sahipken, bana pozitif, can veren bir his verdi. Şarkının şarkı sözleriyle güçlü bir bağ hissediyorum çünkü kendime inanmak hayatımdaki zorlukların üstesinden gelmemi sağladı. Bu, herkese göndermek istediğim bir mesaj: kendinize inanmanız size "topun gücünden daha güçlü" olabilmenizi sağlıyor. Sandra Bjurman'ın benim adımda ufak değişiklik yaptı. "Aisel" Azerice "ayın yolu" anlamına geliyor.

Sonunda, böyle uluslararası bir ekip ile çalışmaktan çok mutluyum. Azerbaycan, Yunanistan, Birleşik Krallık, İsveç, Kıbrıs, Portekiz, Rusya ve Ukrayna'dan profesyoneller hep birlikte şarkı için çalışıyorlar. Benim için Eurovision bu: Bu etkinlikte ülkemizi temsil etmekten gurur duyuyorum."

"X My Heart" yarın saat 14.00'de (TSİ) yayınlanacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seçilen çoğu şarkıdan iyi yine de. Miracle kadar olur işte anca yarışmada. Bu kız neden tarzının (jazz) dışına çıkıp böyle bir şarkıyı seçmiş ki? Kendi tarzında daha başarılı olabilirdi belki de.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle bir şey beklemiyordum, şarkı yarı Azerice falan demişlerdi. Güzel bence git gide daha çok severim diye düşünüyorum. Sahnede güzel durur bence bu şarkı. Başarılar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...