İçeriğe atla

yerli dizi Bizim Hikaye

Cem

Pinlenen İletiler

Tamam da eşcinsel karakteri uyarlamamışlar diye eleştiremeyiz bence. Kılıç Günü'nde iki erkek yatağa girdi diye diziyi uçurdular

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hiçbir yapımcı da dizinin kaldırılmasını göze alarak sevişme sahnelerini, lgbt sahnelerini diziye eklemez. Ülke normalleşene kadar (yani hiçbi zaman) düzgün bi uyarlama da yapılamaz :neanlatiyosun:

Shameless da aynen dediğin gibi olcak, katılıyorum bu kdr :bibak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 70
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

"Shameless'ı uyarlıycaz." demesinler o zaman da işte. Hayır çok orijinal bi konusu falan yok bu dizinin zaten. "Ahlaksızlar" diye dizi yap, RTÜK sınırlarında yapabileceğini yap. Uyarlıyoruz deyip, dizinin özünü değiştirmek çok saçma.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orijinalini kenarından köşesinden gördüğüm kadarıyla biliyorum ben de UEK'nı. Sevişme olayını yok etmişlerdi sanırım bayağı bayağı. Orada da kadınlardan birinin eşcinsel oğlu vardı mesela. TR versiyonunda "Çocuk okulda sorun yaşıyor" yapmışlardı onu. O dizi Amerikan ulusal kanalı dizisiydi yalnız. Shameless bildiğiniz kablolu dizisi. Küfürsüz, alkolsüz, otsuz, boksuz Shameless mı olur?

yemin ediyom insanı şemlıstan bile soğuturlar aga bu ne ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orijinalini kenarından köşesinden gördüğüm kadarıyla biliyorum ben de UEK'nı. Sevişme olayını yok etmişlerdi sanırım bayağı bayağı. Orada da kadınlardan birinin eşcinsel oğlu vardı mesela. TR versiyonunda "Çocuk okulda sorun yaşıyor" yapmışlardı onu. O dizi Amerikan ulusal kanalı dizisiydi yalnız. Shameless bildiğiniz kablolu dizisi. Küfürsüz, alkolsüz, otsuz, boksuz Shameless mı olur?

Ya o çocuk gay olsaydı keşke bir de evlendirdiler onu. Yaprak Dökümü'ndeki Fikret'in oğluydu o dizide işte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Dünyaca ünlü Shameless dizisinin uyarlaması olan Utanmazlar dizisinin kanalı belli oldu.

Hazırlıkları uzun süredir devam eden ve Eylül 2017’de ekrana gelmesi planlanan Medyapım imzalı Utanmazlar dizisine bir yeni isim daha katıldı. Daha önce Hazal Kaya’nın başrollerde olacağı iddia edilen Utanmazlar dizisine, son olarak Poyraz Karayel’de Bahri Umman karakterini canlandıran Musa Uzunlar da katıldı.

Yapımcılığını Medyapım’ın, senaristliğini Meryem Gür’ün üstlendiği, Fiona Gallaher karakterini Hazal Kaya’nın canlandıracağı dizide babası Frank Gallagher’ rolünü Musa Uzunlar canlandıracak. Kara mizah tarzındaki dizi, yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Showtime’da yedi sezonu geride bırakan Shameless, normal aile formlarına pek uymayan Gallagher’ların karmaşık hikayesini anlatıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...