İçeriğe atla

yerli dizi Bizim Hikaye

Cem

Pinlenen İletiler

Ünlü yabancı dizi Shameless'ın Türkiye uyarlaması Utanmazlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yapımcı:MED

Oyuncular:Hazal Kaya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 70
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hazal Kaya’nın merakla beklenen yeni dizisinin ortak yapımcısı Türk Sineması’nın sultanı Türkan Şoray’ın kızı çıktı.

Hazal Kaya’nın aile temalı Shameless (Utanmaz) dizisinin yerli uyarlamasında rol alacağı geçtiğimiz günlerde medyada yer bulmuştu.

‘Umutsuz Ev Kadınları’nın senaristi Meryem Gür’ün kaleminden ekrana yansıyacak olan yapımda oyuncu, ‘Fiona Gallaher’ karakterini canlandıracak.

Dizinin yapımcılığını ise sürpriz bir ismin üstlendiği ortaya çıktı. Birkaç yıldan bu yana oyunculuğun yanı sıra yapımcılığa odaklanan ve bir ‘Uzaklarda Arama’ adlı bir sinema filmi çeken Yağmur Ünal bu dizide Medyapım ile ortak çalışacak. (Sözcü)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umutsuz Ev Kadınları'nı uyarlayamayak kadın yazacakmış demek ki. Hayır bir de bugünün Türkiye'si, o günün Türkiye'siyle de aynı değil. Debbie baş örtüsüyle anaokuluna gidemediği için, Fiona okulu bassın lütfen. Sigara bağımlısı Frank, muhtarlar toplantısında "Sigarayı bırakıcam." sözü versin. Zeki ama çevresi kötü Lip, maklube bağımlısı olup, FETÖ'nün ağına düşsün. Ian'ın da kız arkadaşlarına

gibi ahlaksız bir yönelimi olsun. Tabii dizinin sonuna doğru hepsi doğru yolu bulup, finalde "Biz değilmişiz, bu dünyaymış ahlaksız olan." desinler.

Diziyi bitirdim, hadi dağılın bakiyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umutsuz ev kadınlarının orjinalini izlemedim ama uyarlama dizi gibi bakmazsak gayet iyidi.

Gizlenmiş İçerik

Eğlendiriyodu valla bu kdr :hesapver:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umutsuz Ev Kadınları'nı uyarlayamayak kadın yazacakmış demek ki. Hayır bir de bugünün Türkiye'si, o günün Türkiye'siyle de aynı değil. Debbie baş örtüsüyle anaokuluna gidemediği için, Fiona okulu bassın lütfen. Sigara bağımlısı Frank, muhtarlar toplantısında "Sigarayı bırakıcam." sözü versin. Zeki ama çevresi kötü Lip, maklube bağımlısı olup, FETÖ'nün ağına düşsün. Ian'ın da kız arkadaşlarına
gibi ahlaksız bir yönelimi olsun. Tabii dizinin sonuna doğru hepsi doğru yolu bulup, finalde "Biz değilmişiz, bu dünyaymış ahlaksız olan." desinler.

Diziyi bitirdim, hadi dağılın bakiyim.

ben ibine konusunda hala ısrarcıyım yanlız............

:anlatma:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orijinalini kenarından köşesinden gördüğüm kadarıyla biliyorum ben de UEK'nı. Sevişme olayını yok etmişlerdi sanırım bayağı bayağı. Orada da kadınlardan birinin eşcinsel oğlu vardı mesela. TR versiyonunda "Çocuk okulda sorun yaşıyor" yapmışlardı onu. O dizi Amerikan ulusal kanalı dizisiydi yalnız. Shameless bildiğiniz kablolu dizisi. Küfürsüz, alkolsüz, otsuz, boksuz Shameless mı olur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...