İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

Bilirsin hislerime güvenirim :felfecir:

Çok dolaştın İsviçre semalarında gözümden kaçmaz :beyimbilir:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

160 ta yeni hiç kulanılmamış bir ulke varsa ona gecebilirim belki sıkıldım rusyadan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> yeni şarkılar gormek istiyorumm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isvicre bu aleme girdiğimdeki ilk ülkemdi!!

vanilla ninja yollamıstm ve rock akkımını başlstmıştm!!

şimdiki elitler halt yemiş!!

#vanilla #ninja

Şu an ağlıorm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hemen bi vanila ninja videosu çekip fanlarımla paylaşmalıyım

#HerYerdeVanilla #heryerdeninja

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

160 ta yeni hiç kulanılmamış bir ulke varsa ona gecebilirim belki sıkıldım rusyadan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> yeni şarkılar gormek istiyorumm

Rusya'dan Belarus'a mı geçeceksin :yapmaya:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim de ilk ülkem hollandaydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

sonra eurostarda norveçle yarıştım hep

5 senedir de fransa..... bu kdr.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benimkileri saymiyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Arnavutluk ile başladım Romanya sonrasında sonra Lihtenştayn Almanya İspanya Rusya

Bazen İsveç bazen Danimarka oldugum oldu

Meksika ve San Marino olmuşlugum var

Ömürün sitesinde İrlandaydım.

Siteye Avustralya koyulsa da bana verilse ne güzel olur:)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Moldova ile başladım bu oyunlara, Malta ile devam ettim, sonra ara ara İzlanda, Estonya, Almanya, Avusturya, Danimarka, Avustralya, Birleşik Krallık falan denedim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Karadağ ve Beyaz Rusya var 5 sene boyunca bir kez bile yarışmamış ikisi kaldı bi :beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...