İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

Bok dedim diye uyarı almistim

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Random atanın siteden süresiz banlandığı laik günler :lutfettin:

Gerçi hala random sevmem atmayın, banlarım :ifrit:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hsjdbsjdj

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hadi ben duşa giricem daha ne çok lafa tuttunuz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Let's play

Gizlenmiş İçerik

Let the game begin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Let the game begin

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diğer eşbaşkan kim :hesapver:

Canreyhani Oğulları'nı ETYB bünyesine katıp elitizm hamuruyla yoğurduk biz :kabuletmiyorum:

Melih Erdoğan ve Can Gül apaçi hareketinin kurucu eş başkanları. Halk Melih Erdoğan'ı benimsediği ve takip ettiği için Can Gül zaman zaman muhalif elitlere yanaşıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elitizm hamuruyla yoğurduk

Gerçi mayası tutmadı kabul :nededimben:

Melih Erdoğan ve Can Gül apaçi hareketinin kurucu eş başkanları. Halk Melih Erdoğan'ı benimsediği ve takip ettiği için Can Gül zaman zaman muhalif elitlere yanaşıyor.

:dogru:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tehlikenin Farkındamısımız

Queen İs Back Ahahah

Gizlenmiş İçerik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...