İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

istek üzerine bu dörtlüğümü yeniden yazıyorum :icimegir:

şimcik şöyle oluyor amirim :felfecir:

eğer sevda hanımın yüzüğü pastadaysa :neanlatiyosun:

ben o pastayı yedim :nasilcikiyorum:

yani yüzüğü b*kumda araman gerekicek :dogru:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dadaizm: 1916 da doğup dil ve estetik kuralları tanımayan kelimelerin anlamlarına değer vermeyen, anlatımda başıboş ve alabildiğine geniş çağrışımlara dayalı bir yol izleyen, bile bile kapalılığa sapan savaşa ve toplumsal güvensizliğe karşı başkaldırmayı ilke edinen bir sanat ve edebiyat akımı. Örneğin;

şimcik şöyle oluyor amirim

eğer sevda hanımın yüzüğü pastadaysa

ben o pastayı yedim

yani yüzüğü b*kumda araman gerekicek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz Hayat Bilgisi'nde mennanla amil beyi izlerken zürey bey NCIS: LA izliyodu zaar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

159.ETSC'ye kadar Malta'ya güzel şarkılar seçtim 159'dan sonra ülke değiştireceğim ve çok güzel bir ülke var kafamda aldığım ülke hep benim olacak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artık bu yarışma sonuçlar konusunda güzel bi kavga çıksa da ülke sayısı 18-20 sınırına gerilese tekrar. Dinle dinle bitmiyo böyle, bayılajaum :bayiliyorum:

Biz yarı finali zorlamaya çalışalım :yalansoyluyosun:

Şu Züreybeyin laflara bak :kesinoyledir:

:siktirgit:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...