İçeriğe atla

Portekiz 2017 : Salvador Sobral - Amar Pelos Dois

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Coolluğun için teşekkürler fakat benim için gerek 12 puan sonrası tavırları gerek kazandıktan sonraki tavırları ziyadesiyle iticiydi.

Çocuğun tavırları bence de çok iticiydi.

Kalp rahatsızlığı olduğu için heyecanlanması ve hoplayıp, zıplaması sıkıntı olabilirdi. Ha LED'lerle uğraşmak istemeyen, kamera açıları rastgele seçilsin isteyen bir şarkıcı, Eurovision birinciliğini eski birinciler kadar önemsememiş olabilir. Ben sahte ağlamalardan ve öpücük atıp "tenk yu gıriiiis" diyenlerden daha samimi buluyorum yine de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 aldığında en azından bi kafasını eğip minnetini gösterebilirdi. 2015 rusya gibi ağlaması gerekmez. Kameraya ayağını göstermesi saygısızlık. Sahne performansıyla veya hastalığıyla ilgili bi şey söylemiyorum zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üfff portekizin şarkısını sanatçısını hal ve hareketlerini beğenmek zorunda değilim :samar:

Zorla mı ya :yalansoyluyosun:

Aynı zıkkımı aylarca italya için de yaptınız yorum yazarken aman şimdi herkes sataşıcak diye sürekli kıstım kendimi :kavga:

Yok artık öyle yağma herkes istediğini sever konuşur yeter :cik:

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Conchita'dan sonra en sevmediğim ikinci kazanan oldu benim için. Halk oylamasında 1.olması skandal!! Demek ki avrupa halkı artık eurovisona eğlence değil sanatsal bir organizasyon olarak bakıyor. Oysaki biz esc deyince lordiler, yaşlı nineler, verkalar, vs. görmeyi seviyoruz. Eurovisionda çok da sanat sanat diye kasmamak gerek. Ama bu şarkı kazandı ya seneye sanata doyarız artık. Herkes şöyle bi rahatlar elit elit somurta somurta yarışma izleriz.

Tek sevindiğim yanı hiç kazanmamış bir ülkenin kazanmış olması. Yoksa kesinlikle istemediğim bir şarkıydı. Sms de 1.olmasa hak etmedi diyeceğim ama hem sms hem jüri birincisi oldu adam. Hak etmiş demek ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Conchita'dan sonra en sevmediğim ikinci kazanan oldu benim için.

Yapma allah aşkına Eldar ve Nigar'ın şarkısı Conchita'dan iyi miydi şimdi?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Halk oylamasında 1.olması skandal!! Demek ki avrupa halkı artık eurovisona eğlence değil sanatsal bir organizasyon olarak bakıyor.

Halkoylamasında ben de birinci çıkmasını beklemiyordum, açıkçası İtalya alır diye düşünmüştüm. Fakat 6. sırada açıklanınca geriye iki ihtimal kaldı: Portekiz ya da Bulgaristan. İkisi de ilk ikiyi aldılar zaten halkta.

Halk Eurovision'a sanatsal bir organizasyon olarak baksa geçen sene Sergey Lazarev'i birinci yapmazdı öncelikle. Jamala iki oylamadan da iyi puan aldığı için kazandı, halk kazandırmadı. Bu sene böyle bir sonuç çıkmasının ardında tamamen ''duygu'' yatıyor bence. Avrupa'nın yarıdan fazlasının anlamadığı bir dil, duygu yüklü bir yorum. İnsanlar anlamasa dahi duygulandı, Salvador şarkının anlattığını çok iyi geçirebildi izleyiciye vokal performansıyla. Bu da insanları etkiledi. Bunu İtalya da başarabilirdi, maalesef olmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...