İçeriğe atla

Portekiz 2017 : Salvador Sobral - Amar Pelos Dois

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

İtalya'da hiç bilinmiyor Eurovision'un ne olduğu falan. Çok iyi bir organizasyon beklemiyorum, umarım yanılırım.

60 milyonluk ülkede nasıl bilinmiyor ya. Resmen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Italya eurovisionu toparlayamaz arkadaslar, sanremo birincilerini bile yollamayacak ellerinden gelse sksjskskks, daha da batirir, zaten fakirler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtalyanlar san remo birincisinin 7 yıldır nereye gittiğini zannediyorlar pikniğe mi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzlenmiyor Eurovision, reyting falan almıyor. İtalyan öğrenceiler geldiler buraya 3-4 tane 2-3 sene önce. Bu şarkı İtalya tarihinin en önemli şarkılarından diye Volare'yi dinlettiler. Bu ESC şarkısı deyince de "Eurovision ne?" diye mal mal baktılar. Alışamadılar daha Eurovision'a falan hissim. Sanremo onlar için ESC'den çok daha prestijli ve önemli bir yarışma bu arada. Eurovision'a katıldıklarında da öyle, katılmadıklarında da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman niye geri döndü bu ülke? ben gönüllüyüm gidip hepsine tek tek eurovisionu anlatırım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'yle ilgili bir şeyler söylüyo şu an basın toplantısında ama anlamadım :nededimben:

''Mültecilere destek olmalıyız. Türkiye ve Yunanistan gibi ülkelerde kamplar var. Şarkımı sevdiğiniz ve hissettğiniz için teşekkürler.''

demiş.

:dogru:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...