İçeriğe atla

İtalya 2017 : Francesco Gabbani - Occidentali's Karma

Uğur

Puanınız?  

16 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Tüm yaptıklarından sonraki yüzsüzlüğüne bakarsak evet, sormana gerek yok.

Hala keyfin devam ederken tadını çıkart.

Pardon kime ne yapmışım? Kim olduğunu söylersen sevinirim.

Ayrıca aba altından sopa gösterilecekse alasını yaparım.

Eğlenmeye ve iş stresimi bir nebze olsun azaltmaya geldim.

Amacım forum sakinleriyle sürtüşmek ve tartışma ortamı yaratıp gerilimi alevlendirmek değil.

Sizlerden de aynı hassasiyeti bekliyorum.

Geçmişte yaptığınız oyuna ve terbiyesizleğe bu kez karşılık vermeyeğim.

İyi Eğlenceler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyun mu? HAHAHAHAHA

İspanyolca çalışıyorum, bu küçük sevimli sohbete sonra devam ederiz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Seni hiç özlememişim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyun mu? HAHAHAHAHA

İspanyolca çalışıyorum, bu küçük sevimli sohbete sonra devam ederiz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Seni hiç özlememişim.

Hala haddinden fazla alaycı ve samimiyetsizsin. İyi Çalışmalar dilerim arkadaşım. Beni ve forumu rahatsız etmezsen mutlu olurum. Kimsenin aramızda geçen husumet nedeniyle rahatsız olmasını istemem. Varsa birbirimizden hoşlanmadığımız konular özel alanımızda konuşup çözüme ulaştırmaya çalışırız. Senden tek ricam rahatsız olduğun bir husus varsa bana özelden yaz, aba altından sopa gösterme. Zira söylediğim gibi bu defa karşılık bulmayacak tahrikleriniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi Çalışmalar dilerim arkadaşım.

Teşekkür ederim, aslında İspanyolca çalışmam gerekiyordu ama rapor işi yine uzadı, kaynakça hazırlamakla sürünüyorum.

Daha fazla sürtüşmeyeceğim, sanırım bu yeterli geldi bana, en iyisi sükûneti korumak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, aslında İspanyolca çalışmam gerekiyordu ama rapor işi yine uzadı, kaynakça hazırlamakla sürünüyorum.

Daha fazla sürtüşmeyeceğim, sanırım bu yeterli geldi bana, en iyisi sükûneti korumak.

Anlayışın için teşekkür ederim. Kaynakça hazırlamak zordur bilirim, iyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Wiwi, ''Vatikan Şehri'nin Eurovision 2018'e Katılması İçin 10 Sebep'' başlıklı haberinin 6. maddesinde BK'nın ETSC birincilerinden birini kullanmış

Gizlenmiş İçerik

:beyimbilir:

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...