İçeriğe atla

Eurovision kareografimiz!!

Pixel

Pinlenen İletiler

Bunu çok önce izlemiştim ahahah

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Komik valla.

(not: koreografi*)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence love me back şarkısına fazla güveniosunuz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> şok geçirmeyinde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Komik valla.

ben de oyle biliyodum da eurovisiondream laneti bunu face de boyle paylasmıs ben de kendi bildigimden şüphe ettim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunu çok önce izlemiştim ahahah :siritma:

Komik valla.

ben de oyle biliyodum da eurovisiondream laneti bunu face de boyle paylasmıs ben de kendi bildigimden şüphe ettim :dil3:

Eurovisiondream'de makale diye yazdıkları yazılarda ne biliiim yazıyorlar. :)) Bu yine normal..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Komik valla.

ben de oyle biliyodum da eurovisiondream laneti bunu face de boyle paylasmıs ben de kendi bildigimden şüphe ettim

Gizlenmiş İçerik

Eurovisiondream'de makale diye yazdıkları yazılarda ne biliiim yazıyorlar.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">) Bu yine normal..

Gizlenmiş İçerik

:haha:haklısın valla ben o sitenin basında bi cocugun durdugunu düşünüyorum artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gerçek eurovision kareografimiz sertap ve halena nın kareografisini hazırlayan kadınla yapılıyo ama ismini unnuttum şimdi

^^Helena'nın koreografisini o hazırlamadı beee manyağın biri sözlükte atmış herkes öyle sanıyo :D

Candaş Baş o :J Eurovision için sadece Sertab'la çalışmıştı şuana kadar. Can 2. sanatçı olcak onunla çalışan

bilmiodum neyse sonuçta sertabın koreogrefisi şu zamana kadar izlediğim en iyi türkiye temsilcisi koreografisiydi benim beklentim hala yüksek :dil3:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence hadise

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkesin kendi zevki ben hadiseyi beğenirim sen mangayı sorun yok yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

manga kötüyedü çünkü içinde bizi temsil eden bi şey yoktu robotun kıvırmasından başka hadise ise kıyafetten batırdı ve pekta akılda kalıcı bi değildi bence ama sertaptan başka ben kimsenin kuşaklarla birbirini çektiği zor bir koreografi görmedim :heart:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de Hadise

Gizlenmiş İçerik

Dolu dolu bir performanstı. En çok ta "Hey hey hey" olan yerler ve Hadise'nin kameraya parmak salladığı o yer. Unutulmazdı.

Gizlenmiş İçerik

Danslar da süperdi bence. Latin dansı da bence çok iyi düşünülmüştü. Farklılık.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...