İçeriğe atla

1. Hafta "Kırmızı Halı"

Misafir

Pinlenen İletiler

Time'da Benim Stilim 1. Haftanın konsepti Kırmızı Halı olarak belirlendi.

Ünlü bir şarkıcı veya bir oyuncu olarak ödül almak üzere bir törene katılacak ve kırmızı halıda yürüyeceksiniz.

Polyvore.com veya Polyvore uygulamasından hazirlayacağınız konsepte uygun kombinlerinizi bu başlık altında açıklayınız.

Son kombin açıklama tarihi 11 mart saat 20:00'dir. Bu tarihe kadar yeni yarışmacı alımı devam edecektir.

@Cem @Shibi @Pınarella @Yiğit @Egemen

-

Örnek olması için ilk olarak ben açıklıyorum, kombinimi eleştirebilir veya beğeni yorumu bırakabilirsiniz.

Ben lazivert detaylı sade bir elbise ve krem tonlara uygun ayakkabı ile çanta seçtim. Aksesuar olarak sadece lacivert küpe kullandım ve makyajda nude tonlar ile sade ve doğal bir görünüm sunmak istedim.

nMrJmR.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 57
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

yarışmacı arkadaşlara başarılar. bordo bir harvey nichols elbiseyi, zarif uzun küpeler ve siyah topuklu ayakkabı kullanarak kombinledim. saçım, manken hanımda görüldüğü gibidir. makyajımda da doğal nude tonları tercih ettim. (elbise ağır zaten!!!)

aksessuar olarak çanta kullanmak yerine, çantamda taşımam gereken şeyleri çok sevgili kocam, Piero Barone'ye bıraktım, o taşıyacak.

Sevgiler. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni niye tagledin ben jüri miyim? Jüriye konuşmaya cesareti olmayanlar başkasına çemkiriyo işte. İçerde de herkesin yüzüne gülerler.

@shibi Uyumaktan çanta almaya vaktim yok demiyosun da kırmızı halıyı bize öğretiyosun. Af buyur gacılar makyaj malzemelerini nereye koycaklae, telefonlarını nereye koycaklar havadan mı incek mehh

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çantasız bir kombini affetmiyorum, taç güzel ancak küpe ile uyumsuz. Ayakkabıların uzun elbise altinda daha az detaylı olmalarını seviyorum. Konuşman çok tikky bide onu düzeltmelisin tatlım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni niye tagledin ben jüri miyim? Jüriye konuşmaya cesareti olmayanlar başkasına çemkiriyo işte. İçerde de herkesin yüzüne gülerler.

@shibi Uyumaktan çanta almaya vaktim yok demiyosun da kırmızı halıyı bize öğretiyosun. Af buyur gacılar makyaj malzemelerini nereye koycaklae, telefonlarını nereye koycaklar havadan mı incek mehh

Arkada başka konuşuyorsun burda baska. S*nsi olma bu kadar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SENİN O AĞZINI CAAAAAAAARTTT DİYE YIRTARIM TAAAM MI ne demek uyumaktan çanta almaya vaktim yok!!!!!!!!!

Piero'yu taşıyorum dedim ya 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Kırmızı halıda Cindirella Şıklığı

Hollywood'un ünlü kadın programı yapımcısı Şerbet Şencan bu seneki Haute Couture modasına rağmen derin göğüs dekolteli Atina stili elbiseyi tercih etti. Şıklığını halka formunda pudra küpeler, geometrik şekilli yüzükler ve kombinine modern bir hava getiren granit görünümlü çanta ile tamamladı. Kullandığı Swarowski taşlı tül ayakkabı ise Şerbet Şencan'a masalsı bir güzellik kattı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Normalde gold ve silver bir arada kullanimindan nefret etsem ve bunun oluru olmasa da sadece bu ikisini kullanarak bir tema hazırladığın icin hos olmus diyorum.

Fakat çanta modern hava katti diyorsun da canta basli basina demode. Bunlar 2010lardan önceydi tatlım. Moda bilgimiz yoksa yarışmayalım ama lütfeeeen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...