İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

yükseldinde noldu şuan siyah renktesin aahahh admin olduğun dönemdede ben forumu bırakmıştım düşün bakalım neden admin oldun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

şarkı tarzımı herkes seviyorki hollanda ve ben açık ara ezici bir şekilde üstündeyiz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

forumu ve bizi beğenmiyorsan üyeliği siler çeker gidersin silah zorulya tutulmuyor kimse burada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben admin oldum sen olamadın

Gizlenmiş İçerik

bunlar volkan kadar küçük mevzular ben 4 yıldır bu forumdamıyım evet en çok emek verenlerindenmiyim evet 

aldığım ülkeyi uçuruyormuyum müziğim alkışlanıyor mu evet

her türlü yarışmada alkış alıyormuyum alıyorum 

bence olay kapanmıştır kendisi ötsün dursun ben 20 yaş altına vermeyen insanım

Gizlenmiş İçerik

17 yaşındaki çocukla bu kadar tartışmaya giremem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> işim gücüm var

iyi geceler yattım ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir şey diyeceğim de susuyorum ama forum kapanmadan önce adminliği bıraktım. Peşimden gel admin yapalım yine diye Uğur kaç kere dedi. Forum açılınca yine admindim ama kendim bıraktım. Gerçekten soğudum forumdan. Hiç birinizle uğraşmak istemiyorum inan. Herkes farklı kafada yaşıyor admin oluncak zaman değil. Ayrıca sen forumdayken ben admin oldum. 97. yarışmalarda falan yeni bir olayda değil. Ondan öncesinde sen divayken yine süper moderatördüm. Hollanda ve Belçika aynı piyasa değil kıyaslaman yanlış olur ama üye olarak başarımız zaten ortada. Ben zevkine veya başarına laf etmiyorum farkındaysan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kendimi acındıracak kadar güçsüz ve küçük bir insan olmadım hiçbir zaman gerektiği zaman babalar gibi çekip gitmesinide bildim 

ama şuan geri döndüm benim için sen ve senin gibi düşünenler gerçek hayatımdada bu sanal platformdada pek umrumda olmadı açıkcası olmayacakta

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Suyun kaynayınca tüm başlıkları silip banlandığın foruma sürüne sürüne, yalvara yalvara döndün. Bunu benden önce senin iyi bildiğini biliyorum. İşine gelmeyince muhattabım değilsin triplerine girme. Eğer konuşacaksan sıran gelince konuşacaksın sıran gelince de dinleyeceksin. Sen isteyince konuşma bitmiyor. Evet 20 yaşını geçmişsin ama hala ergenden farkın yok. Hala işin gücün yok ve bu forumlarda yorum kasmak için kıçını yırtıyorsun. Vücudun büyüyor, yaşlanıyor olabilir ama o maalesef aynı duruma gelememiş. Konu senin yaptıkların veya benim yaptıklarım, senin başarıların veya benim başarılarım, senin rütben veya benim rütbem değil. Konu saçmalaman ve gerçekten sıkıcılaştığın. Beğenmiyorum gerçekten şuan forumun durumunu ben bunu belirttim. Bu tür yorumları bırak falan da demedim farkındaysan. İçim daraldı ve deliler hastanesine dönmüş durumda forum olay bu yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hi evet ben yalvardim foruma gelmek icin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cekip gitmek? Banlandin sen Melih.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kapa çeneni

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya Uğur ss bile atmıştı bende bile sslerin duruyor ya yapma cidden gülüyorum şuan

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...