İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

zardamı yaptırdın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
auhuhauhahu bi dahaki esc toplantımızda tanıyamıcam seni

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Foruma özel olarak seçme falan aldınız galiba

Gizlenmiş İçerik

10 dakika giriyim dedim sinir krizi ölüyorum şuan bunlar ne be

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çıktığı Yeri Beğenmeyene Volki Deniyor

Gizlenmiş İçerik

Ağzını topla bence önce sonra gel konuş. Ben çıktığımda sen yoktun ve forum bu hallere düşmemişti açıkcası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çıktığı Yeri Beğenmeyene Volki Deniyor

Gizlenmiş İçerik

Ağzını topla bence önce sonra gel konuş. Ben çıktığımda sen yoktun ve forum bu hallere düşmemişti açıkcası.

sen vardında noldu pardon ağzımı toplamam gereken bir durum yok sen ... kadar boyunla bana lafmı çarpıyorsun 

ben gittikten sonra herkes beni özledi ergenlikse al sana ergen gibi bi cevap 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben üyelikten adminliğe kadar yükseldim. Eğer bir şey olmasaydı o kadar yükselmezdim, senin gibi süper modlukla yetinmedim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Boş boş konuşuyosun Hollanda, meme, dinlediğin şarkının ss'leri 50 tane aynı tarzda yorumu farklı yerlere atıyosun inan içim daraldı. Hüseyin'e gelsek daha kestirmeden kızım havalarına girmiş gidiyor. Tamam bir karar almışsın açıklamışsın saygı duyarım ama 50 yerde aynı şey oda içimi baydı. Çağatay yine tamam imzasına karışmam yanlış ama kör etti imza da yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...