Rapture

Member
 • Content Count

  1,703
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,389 Excellent

About Rapture

ETSC Country

 • ETSC Ülkeniz
  Monaco

Recent Profile Visitors

718 profile views
 1. Katılımı onayladılar, temsilci de 25 Kasımda açıklanacakmış.
 2. 2 senedir ümitlenip sonrasında patlıyorlar. Ulusal finali çok erken yapıyorlar ondan olabilir bence, insanlar sıkılıyor şarkıdan.
 3. Halkta 10. olmuş işte. Jüride de 4. Halkta 11. olan Danimarka'yı jüriler finale çıkarmış
 4. Rae Morris etsc'deki en sevdiğim şarkının sahibi olan Rae Morris değil mi? Gerçekten salaklık etmişler. Closer gibi bir şarkıyla katılsa ortalıkta ne İsveç'i kalır ne İtalya'sı.
 5. Halkta 11. Jüride ise 17. olarak totalde 13. oldu.
 6. Bunların aldığı sonuç yüzünden Hollanda'nın kazanmasına bile sevinemedim. Bu sene hiç öyle sıralama falan yapmadım ama herhalde en çok bu şarkıyı sevdim. Yarı finalde son sırada kalınca falan çıkamayacak diye çok üzülmüştüm. Her sene bir Borislav Milanov şarkısına tutuluyorum.
 7. Halkta 8. olarak finaldelermiş, jüriler 11. sıralarına koydukları için yine finale kalamamışlar. Bu jürilerin bunlara kaçıncı kazığı ben sayamadım.
 8. Tele oylamada 12. olmuş. Jüride de sonuncu. Totalde 15. olarak finale çıkamamışlar. Jürinin yerinde bir sonuç verdiği ender anlardan biri olmuş.
 9. Halkın birincisini jüriler az daha eliyormuş, inanılır gibi değil. Önceden bu kadar fazla fark olmazdı sanki, jüri ve halk oyu arasında. Son senelerde mi gözüme batmaya başladı acaba. Bu jüri oylarında bir şeyler dönüyor ama hadi hayırlısı.
 10. Çok amerikanvari şarkılar yolluyorlar, bundan kaybediyorlar bence.
 11. Halkta 5, juride ise 8.olarak totalde 4. olmuşlar. Güzel bir sonuç, umarım seneye de böyle güzel bir şarkıyla katılırlar.
 12. Ulusal finaldeki sahneleri çok kötüydü. Eurovision'daki sahnelerini çok beğendim. Arka planlarını da Brezilyalı bir Eurovision fanı hazırlamış.
 13. Aynen şarkı kötü değildi, benim de ilk 10umdaydı zaten. Ama İsveç'in her yarışma jurilerden yüksek puan almasından rahatsız oluyorum artık. Halkta 9. olmuş, Juride 1.olmuş. 9. olması daha yerinde bir sonuç olurdu.
 14. Geçen seneki Avusturya gibi nereden çıktığını anlamadım ama mutlu oldum açıkçası. Gelen oyların Yunanistan ile yaşanan olayla ilgili olduğunu düşünüyorum, zira Yunanistan çakılırken bunlar tablonun en üstündeydi.
 15. Yine Borislav'ın şarkılarından biri top 10 yaparken diğeri çakıldı. Çakılan keşke bunlar olsaydı. Malta'm daha güzeldi.