Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/17/2018 in all areas

 1. 12 points
  ''Biz bir aileyiz'' Temeli Mayıs 2009'a dayanan Eurovision Time Forumları, 28 Ocak 2012 tarihinden bu yana yayın hayatına devam ediyor. Bugün itibariyle forumumuzun 7. yılını doldurmuş bulunuyoruz. Geçtiğimiz bu 7 senede; sayıları 200'ü aşan interaktif yarışmalar düzenledik, canlı yayınlar yaptık, Eurovision da konuşabileceğimiz bir ortak alanımız oldu, Lizbon'a gittik ve daha neler neler... Bu geçen 7 senede çok şey paylaştık. Arkadaşlıklar kurduk, dostluklarımızı güçlendirdik; yeri geldi tartıştık, yeri geldi barıştık. ''Biz bir aileyiz'' mottomuzdan asla şaşmadık, yolumuza devam ettik. Eurovision Time adının dünden bugüne gelmesine katkı sağlayan yöneticilerimize, yönetici yardımcılarımıza ve siz değerli üyelerimize kocaman teşekkürler! Birlikte nice senelerimiz olsun. ''Herkes gelir geçer, Eurovision Time baki kalır''
 2. 9 points
 3. 6 points
  Nedir Il Volo'nun bu jürilerden çektiği? Erevizyonu ayrı Sanremosu ayrı.
 4. 6 points
  Arap lobisi juriyi satın almış ahahaha Ben Ahmet ya da hüseyın bekliyorum.
 5. 6 points
  Jüri sonuçları : 1. Seemone - 94 Puan 2. Silvan Areg - 76 Puan 3. Emmanuel Moire - 64 Puan 4. Chimene Badi - 56 Puan 5. Bilal Hassani - 50 Puan 6. The Divaz - 44 Puan 7. Aysat - 26 Puan 8. Doutson - 10 Puan
 6. 6 points
  Yarı finallerde de ikili batırmıştı bu şarkıyı. Yazıktır Amir'e. Sen git son yılların en iyi derecesini getir ülkene, onlar senin şarkına bunları yapmayı layık görsün.
 7. 6 points
  Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl ilk defa Eurovision akreditasyonuna başvurmuş ve onay almıştık. Sitemizi temsilen üyelerimizden Çağatay Türk (Fabien), Portekiz'in başkenti Lizbon'a giderek, Eurovision'u canlı izleme ve takip etme şansını yakalamıştı. EBU, bu sene İsrail'in Tel Aviv şehrinde düzenlenecek Eurovision için akreditasyon sürecini başlattı. Süreç, 1 Mart 2019 gününe kadar devam edecek. Akreditasyon başvuru sürecinde anasayfamızın büyük bir etkisi oluyor. Bu nedenle sürekli gündemi takip ederek yeni haberler eklememiz gerekiyor. Bu süreçte anasayfamıza yardımcı olmak isteyen üyelerimizin desteğine ihtiyacımız var. 2019 Eurovision'u canlı izlemek ve takip etmek isteyen üyelerimiz akreditasyon için forum yönetimimizle iletişime geçebilir.
 8. 6 points
  @Fabien @cano544 @Melo @Aykut @Afka @Sino @shibi @Oguzhan @Mücahit @Enes Herkes yukarıdaki duayı okusun 🙏
 9. 5 points
  durumunu sakin ve huzurlu hissediyor olarak değiştirdi
 10. 5 points
  herkesin beklentisi onun seçilmesi
 11. 5 points
  Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 12. 5 points
 13. 5 points
  Kesin escyi de kazanır şimdi bu
 14. 5 points
  Kıbrıs, Fuego coverının intikamını aldı yalnız.
 15. 5 points
 16. 5 points
  seemone juriyi aldı halkta da umarım kazık yemez
 17. 5 points
  Bu seneki adaylar 1. görsün Mercy ♥️
 18. 5 points
  Bilalin kurgusu tamamen ben ibneyim beni dışlıyorlar oy verirler kazanırım kurgusu üzerine Conchitayı reklam olarak kullanıyor ama biri ona söylesin RISE LIKE A PHOENIX ADAM GİBİ ŞARKIYDI Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 19. 5 points
  Senin hatırına sondan ikinci olsun haydi Halkta sonuncu olması çok muhtemel bence yine, uluslararası jürilere bağlı tamamen Aysat'ın derecesi.
 20. 5 points
 21. 5 points
  Koskoca Fransa: Müzik sektörü Avrupa'nın en büyüklerinden olan Fransa
 22. 5 points
  Akreditasyon alıp Eurovision'a gitmek ne demek? 1- En önemlisi Eurovision nedir, nasıl düzenlenir, arka planında neler var hepsini görme şansınız oluyor çünkü siz oraya seyirci olarak değil organizasyonun bir bağı olarak gidiyorsunuz. Eurovision'u dünyaya duyuran ağ yani Sosyal Medya ve Basın olarak. Bu yüzden Eurovision sizi çok önemsiyor ve organizasyonun iyi anılması için size elinden gelen desteği sunuyor 2- Temsilciler ile birebir görüşme fırsatı yakılıyorsunuz. Basın akreditasyonu ile belirlenen saatlerde ülke temsilcileri ile röportaj yapma şansınız oluyor 3- Bütün provaları yerinden izleyebiliyorsunuz. Yani eurovisionu tüm dünyadan önce bütün şovu ve akışı 1 gün önceden görmüş oluyorsunuz 4- Basın toplantılarına katılıp soru sorabiliyorsunuz 5- Basın oylamasına katılabiliyorsunuz ve canlı performansları değerlendirebiliyorsunuz. Bu ne anlama geliyor? Örneğin bu sene canlı performanslar öncesi adı dahi geçmeyen kıbrısın favori olması gibi. Bu basın oylamasında öne çıkan ülkeleri bahis şirketleri de çok dikkate alıyor bu yüzden her yıl basın oylaması önemli bir oylama olarak geçiyor. 6- Euroclub'a giriş hakkınız oluyor. Euroclub sadece ülke temsilcileri delegasyon üyeleri ve basının girebildiği bir eğlence yeri, bar olarak eurovision tarafından 1 haftalığına kuruluyor. Burada bir çok temsilciyle karşılaşabiliyorsunuz ve delegasyonlarla birebir iletişime girebiliyorsunuz. Arkadaşlıklarınız oluyor. 7- Güvercin yuvası denilen bir kutunuz oluyor ve buraya çeşitli hediyeler bırakılıyor sizin için. Her ülke kendi promosyonu adına size hediye cd veya hediyelik eşya bırakıyor. Bunlar sizin oluyor. Saymakla bitmeyecek kadar özelliği var bu akreditasyonun. Eurovision'a seyirci olmak, şovun bir parçası olmak değil Eurovision'un kendisini yaşamak anlamına geliyor.
 23. 5 points
  Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 24. 5 points
  İstanbul için kar duası paylaşıyorum okuyun KAR DUASI evuzübillahiminşeytaniraccim bismillahirahmanirrahim, beher kar tanesine ayrı şekil veren rabbim; ermişlerin yüzü suyu hürmetine, ölmüşlerin sükut dolu rahmetine, yedi tepeli şu güzel şehrine top top kar yağdır yarabbim allahım (amiiin) ateş-ül kürreyi altı günde toprak eyleyen rabbim; mü'minlerinin hayır duasına, kafirlerin mahşer azabına, melaikelerin kanat çırpışına, kulak ver de rahmetsiz koma yarabbim allahım (amiin) ademoğluna çamurdan şekil veren yüce rabbim; pamuktan yorgan bekleyen damlara, camdan semayı gözleyen yavrulara, işten güçten bitkin düşen kullarına, o beyaz rızkını yağdır da mes'ud et yarabbim allahım (amiin)
 25. 5 points
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00