SON DAKİKA

Salvador Sobral Dün Akşam Son Konserini Verdi!

Salvador Sobral Dün Akşam Son Konserini Verdi!

Mayıs ayında düzenlenen Eurovision 2017 yarışmasında birinciliği göğüsleyen Portekizli şarkıcı Salvador Sobral müziğe ara verdiğini duyurdu.

Sağlık sorunları nedeniyle yarı final gecesine kadar olan provalara katılmayan ve yerine ablasını görevlendiren Sobral, sağlık sorunlarının halen devam etmesi nedeniyle müziği bıraktı.

Dün akşam ise son kez hayranlarının karşısına geçen şarkıcı sevenleriyle duygu dolu anlar yaşadı.

Şarkıcının sağlık sorunu hakkında net bir bilgi olmadığı halde duyumlara göre kalp yetmezliği sorunu yaşadığı öne sürülüyor.

Konser öncesinde yapılan röportajda ise ne kadar süre ara verdiği sorusuna “Ne ben ne de bir başkası bu konu hakkında fikir sahibi değil, vücudum istedi kabul ettim.” yanıtını verirken “Sadece fazla ağlamayacağım” diyerek durumdan duyduğu üzüntüyü ifade etti.

Sobral’ın dün akşam verdiği konserden bir görüntü ise sosyal paylaşım sitesinde yayınladı. İşte o video;

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Şubat 2018, 03:49

Eurovision 2018 İçin 24 Şubat Tarihine Dikkat!

Bu sene Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenecek 63. Eurovision Time Şarkı Yarışması için katılımcı ülkeler şarkılarını bir bir açıklamaya başladı. 12 Mart’ta gerçekleşecek delegasyonlar toplantısına kadar devam edecek bu süreçte, kimi ülkeler şarkılarını iç seçimle, kimileri de haftalar süren ulusal finallerle belirliyor. Lizbon’da yarışacak 43 ülkeden 4’ü şarkılarını açıkladı: Arnavutluk Fransa...

Devamını Görüntüle
);