SON DAKİKA
2 dakikada okuyabilirsiniz

Hollanda’nın 2019 Eurovision Temsilcisi: Duncan Laurence

haha
Hollanda’nın 2019 Eurovision Temsilcisi: Duncan Laurence

Hollanda, Duncan Laurence’in Tel Aviv’de ülkelerini temsil edeceğini açıkladı. Şarkı daha sonraki bir tarihte ilan edilecek.

The Voice of Holland Yarışmacısı Duncan Laurence ‘in Bazı Performansları

Duncan Laurence Kimdir

Hollanda’nın Spikjenisse şehrinde 11 Nisan 1994 tarihinde dünyaya gelen Laurence (gerçek adı Duncan De Moor), 2014 yılında henüz 20 yaşındayken The Voice of Holland (O Ses Hollanda) yarışmasına katılmıştır. Yarışmaya katıldığı sene finale kadar yükselemese de pek çok aşamayı geçmiştir. Duncan’ın katıldığı sene kazanan grup OG3NE ise 2015 Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkeleri Hollanda’yı temsil etmiş; halktan 15 jüriden 135 puan alarak toplamda 150 puan ile 11. olmuştur.

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

28 Ocak 2019, 17:09

Çek Cumhuriyeti: Online Ulusal Final Sonuçlandı!

Çek Cumhuriyeti bu yıl Eurovision’da yarışacak şarkısını online düzenlediği ulusal finalle belirledi. Bu akşam gerçekleşen yayınla yarışmanın sonuçları açıklandı ve Çek Cumhuriyeti’ni İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek şarkı açıklandı. Online ulusal finalin oylamaları Eurovision.tv mobil aplikasyonu üzerinden gerçekleştirildi. Dünyanın dört bir yanından online oylar...

Devamını Görüntüle
);