Ana Sayfa Müzik, Sinema & TV Müzik Hande Yener’den 20. Yıla Özel Albüm “Carpe Diem”

Hande Yener’den 20. Yıla Özel Albüm “Carpe Diem”

3 dk. okuma
0
415

Hande Yener 20. yıl özel albümü ‘Carpe Diem’ için gün sayıyor.

Yaklaşık bir yıldır merakla beklenen albüm, Hande Yener’in sosyal medya profilinden her paylaştığı görsellerle merakı daha da meraklandırıyor.

2 Ekim’de yayınlanan bu özel albümde 10 şarkı yer alıyor. Poll Production by Polat Yapcı etiketiyle yayınlanacak olan ‘Carpe Diem’de 8 şarkının sözü ve müziği Berkan imzası taşırken, 4 şarkıda ise Berksan & Misha işbirliği yer alıyor.

Fikri Karayel imzalı ‘Aşk Elinde’ şarkısı ile Devrim Karaoğlu ve Mete Özgencil şarkısı olan ‘Boşuna’ bu  albümü yine özel kılan isimlerden. Müzik prodüktörlüğünü ve 8 şarkının düzenlemesini Misha’nın yaptığı albümde, Devrim Karaoğlu ve Deeperise da aranjör koltuğunda  bulunmaktadır.

Her daim Carpe Diem

Hande Yener, Carpe Diem’a dair duygularını şu şekilde özetliyor: ‘Albümü hep birlikte çok bekledik ama beklediğimize değdi. Son iki senedir ben bu albümle yaşıyorum şimdi sıra sizde… Doya doya yaşayın bu albümü… Her sözünü, her bestesini. İçinde bulunduğumuz 2020 yılından hepimiz bir şey öğrendik ‘Anı Yaşa’. Her daim ‘Carpe Diem’.

Carpe Diem için Aytekin Yalçın’ın objektifine poz veren Hande Yener’in stylingini ise Gabriele Papi üstlenmiş. Sürprizlerle dolu, uzun süredir merakla beklenen yeni Hande Yener albümü 2 Ekim’de her yerde olacak!

Carpe Diem Tracklist

Aşk Sandım

Bulut

Senden Çok

Aşk Elinde

Başka Dudaklar

Boşuna

Carpediem

Melekler & Şeytanlar

Kaç

Yolcu

 

Daha fazla benzer yazı göster
Bu yazardan daha fazla yazı göster: Mustafa
Bu kategoriden daha fazla yükle: Müzik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da Bakın

İnceleme: Hande Yener – Carpe Diem

Hande Yener’in Ekim ayını açan son albümü Carpe Diem’i inceliyorum. Kemerlerin…