İçeriğe atla

2011 En İyi Kadın Sanatçı (Ajda PEKKAN)

Uğur

2011 yılının en iyi kadın sanatçısı ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]AJDA PEKKAN

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

DEMET AKALIN

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

FUNDA ARAR

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

HANDE YENER

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

SEZEN AKSU

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben geçen yaz demet dinledim heryerde demet çaldı demet almalı ayrıca yazın sahne aldığım mekanda hep demeti söledim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ajda Pekkan

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Demet Akalın ''Aşk''la iyi bir çıkış yakalayamadı ama ''Sabıka'' herkes tarafınca benimsendi, sevildi. Hande Yener ''Havaalanı''na değil de ''Unutulmuyor''a klip çekerek yanlış bir karar verdi, fakat ''Teşekkürler'' albümü genel olarak tutuldu. Ajda Pekkan akıllık yaparak ilk klibini ''Arada Sırada''ya değil, ''Yakar Geçerim''e çekti ve yaktı geçti resmen. Funda Arar yerine Gülşen, Bengü ya da Hadise aday olmalıydı. Funda Arar'ın bu albümü maalesef tutmadı bir önceki albümüne göre. Sezen Aksu'nun ''Öptüm'' albümü de fanatik Sezenciler dışında halk tarafından çok beğenilmedi. Ödülü Ajda Pekkan alacaktır, hakkıdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...