İçeriğe atla

Nil Karaibrahimgil'den Yeni Albüm Müjdesi

Mustafa

Pinlenen İletiler

Nil Karaibrahimgil'den Yeni Albüm Müjdesi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Pop müziğin marjinal ismi Nil Karaibrahimgil sessizliğini bozuyor

Pop müziğin marjinal ismi Nil Karaibrahimgil hayranlarına müjde... Serdar Erener ile evlendikten sonra müziğe ara veren ünlü şarkıcı, yeni albümü için kolları sıvadı. Nil Karaibrahimgil, "Albümüm yazın piyasada olacak" dedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En Son Albümü Nil Kıyısında 2009 Da çIktı yani buda demek oluyorki nil albüm yapmayalı 3 sene olmuş

2009+3 = 2012

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

[align=center]Yeni Albümün Habercisi[/align]

[align=center]Nil Karaibrahimgil - Ben Buraya Çıplak Geldim[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Söz&Müzik: Nil Karaibrahimgil

Düzenleme: Alper Erinç[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

[align=center]Kıvanç Tatlıtuğ... "HE MAN" OLACAK MI?[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]“Ben Buraya Çıplak Geldim” isimli albümüyle büyük ilgi gören Nil Karaibrahimgil, yeni klibini “He Man” isimli şarkısına çekmeyi planlıyor

Nil Karaibrahimgil’in nakarat bölümünde “O bir He Man, Bat Man, Pac Man, Mad Man, yanında durucam ben” sözlerinin yer aldığı şarkısının klibinde sürpriz bir ismin oynamasını çok istediği öğrenildi.

Nil Karaibrahimgil’in kafasındaki isim son olarak “Kuzey Güney” dizisiyle yükselişini sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ... Nil Karaibrahimgil, rol aldığı diziler nedeniyle Ortadoğu’nun Brad Pitt’i olarak gösterilen Kıvanç Tatlıtuğ’a klibinde oynaması için teklif götürdü.

Kıvanç Tatlıtuğ’un ise teklifi zamanlaması uymadığı için kabul etmediği belirtildi.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüh ya keske kabul etseymis

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> neyse ikinci klibin he-man olmasi iyi olmus guzel sarki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O bir He Man, Bat Man, Pac Man, Mad Man, yanında durucam ben..mesela burda ben hiçbir farklılık göremiyorum..

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

farklının başka bir kelime anlamı mı var da başta anlamadın? nil karaibrahimgil'in yazdığı soft sözleri çok seviyorum.. başında oturup günlerce karalayıp planlı bir şekilde yazdığını düşünmüyorum.. gerçek duygularla yazılan şeylerin de ne olursa olsun saçma olabileceğini düşünmüyorum. saçma olan bir cümlesi diğer cümlesiyle bağlantılı olmayan o çok dinlenen şarkıların sözleri.. mesela SENİN YERİNDE OLSAM UFAK UFAK UZARIM DURMAM..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

farklının başka bir kelime anlamı mı var da başta anlamadın? nil karaibrahimgil'in yazdığı soft sözleri çok seviyorum.. başında oturup günlerce karalayıp planlı bir şekilde yazdığını düşünmüyorum.. gerçek duygularla yazılan şeylerin de ne olursa olsun saçma olabileceğini düşünmüyorum. saçma olan bir cümlesi diğer cümlesiyle bağlantılı olmayan o çok dinlenen şarkıların sözleri.. mesela SENİN YERİNDE OLSAM UFAK UFAK UZARIM DURMAM..

Yalnız şu var bence farklı olmaya calışırken sacma da oluyor çogu zaman..Ama şu var bu tarz ona yakışıyor sanırım..Normal bir pop sanatcısı olsa kaybolup giderdi..

SENİN YERİNDE OLSAM UFAK UFAK UZARIM DURMAM şarkı sözlerinde cümlesel olarak bi baglantı var yalnız örnek pek uymadı..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız şu var bence farklı olmaya calışırken sacma da oluyor çogu zaman..Ama şu var bu tarz ona yakışıyor sanırım..Normal bir pop sanatcısı olsa kaybolup giderdi..

SENİN YERİNDE OLSAM UFAK UFAK UZARIM DURMAM şarkı sözlerinde cümlesel olarak bi baglantı var yalnız örnek pek uymadı..

bağlantı değil de saçma şarkı sözüne örnek olarak verdim..

Yine yüzünden düşen bin parça.

Dalıp dalıp uzaklara iç çekiyorsun.

Eğer bıçak kemiğe dayandıysa,

Niye bu amansız acıya göz yumuyorsun.

Akıl karı değil ızdırabın böylesi.

Bu aşk değil esaretin ta kendisi.

Ben senin yerinde olsam,

Ufak ufak uzarım durmam,

Pılımı pırtımı toplar giderim,

Bakmam gözyaşına bakmam,

Bir dakika bile katlanmam,

Sevene zulüm edeni, ezer yakar geçerim.

O halden anlamıyor, umursamıyorsa,

Sen niye üzülüp kahroluyorsun,

Bu sonucun vebali onun boynuna,

Bırak inceldiği yerden kopsun.

bu sözleri şarkıdan önce başka bi yerde okusam güldürmek için yazdıldığını düşünebilirdim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...