İçeriğe atla

Yonetimde Parlamenter Sistem

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 196
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

henüz foto eklemeyi bile bilmeyen biri sitenin hem içerik hem teknik yöneticisi olabileceğini iddia ediyur :ahaha:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Rejim değişikliğine hala alışamamış olabilirim. Cumhuriyet var iken MYBB'de döktürüyordum. Kodlar ile şarkılar yapıyordum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eskiden resimleri bile

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
ile atıyorduk. Bir gün resimleri kopyalayıp, yapıştırabileceğim hiç aklıma gelmemişti. Teşekkürler @Cem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eskiden resimleri bile

Gizlenmiş İçerik

ile atıyorduk. Bir gün resimleri kopyalayıp, yapıştırabileceğim hiç aklıma gelmemişti. Teşekkürler @Cem

Resmin linkini kopyalayıp direkt yapıştırıp resmi göreceksiniz Reyiz Par gelirse

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Resmin üzerine tıklayıp kopyalıyorum zaten. Daha kolayını yapması için Cem'in eve gelip, resmi kendisinin yapıştırması lazım resmen. Bu güne kadar kaç yönetici gördüm, ama böyle hizmet görmedim. Hala "Linkle resim ekleyebileceksiniz." diyorlar. Sen bu siteyi kaç yıl geriden takip ediyorsun Çarkçı Reyiz? Sen önce yürüyen merdivene düz bin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bak yapıştırdım neden olmadı?

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">_351263.jpg

ben gelirsem link atsan bile resim çıkacak şekilde ayarlayacağım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...