İçeriğe atla

İtiraf Ediyorum.

Papa

Pinlenen İletiler

Pedriel kadar hayatımda kinci gormedim

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet doğru ne yazık ki biraz kinciyim ama önceden daha kinciydim ama sende az değilsin @elayz bizi barıştıracaktı benimde niyetim vardı ama sen sadece böğürdün

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aaa aşkolsun o kadar dil döktüm be ne barıştırcam diye alnımın damarı çatladı evladım söz dinlemediniz ki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum sitede her kavganın içinde Reyiz var.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2012 - 2014 : Reyiz - Volki

2014 - günümüz : Reyiz - Pedriel

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eliz olayları bilmiyorsun neden ben öyle birşey yapayım çok merak ediyosaniz özelden anlatırım burayı kirletmeyelim

Tabi ki bilemem iç yüzünü olayların yeni katıldım aranıza ben sadece gördüklerim okuduklarım doğrultusunda Semih'te yumuşar gibi olunca üstüne gittim belkide haddim olmayarak nasıl dersen Reyiiz her zaman burdayım dinlerim ha elimden gelen bir şeyler olursa yapmaya da çalışırım gerekirse de herhangi bir yorumda da bulunmam tatsızlık vs olmasın maksat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aaaa

Gizlenmiş İçerik

öyle düşünme lütfen ben ne seni suçluyorum ne Semih'i ne de bir başkasını yanlış anlama lütfen beni

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bak şöyle söyliyim bu kavga başladığı zamanlar Reyiz'le aram inanılmaz derecede kötüydü. Semih ile aramız çok daha iyiydi ama Semih olayı çok büyüttü ve hala da her konuda açıyor. Kim ne derse desin Reyiz haklı. İyi bir şeyi bile kötüye algılayıp laf sokan Semih olunca Reyiz de karşılık veriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bak şöyle söyliyim bu kavga başladığı zamanlar Reyiz'le aram inanılmaz derecede kötüydü. Semih ile aramız çok daha iyiydi ama Semih olayı çok büyüttü ve hala da her konuda açıyor. Kim ne derse desin Reyiz haklı. İyi bir şeyi bile kötüye algılayıp laf sokan Semih olunca Reyiz de karşılık veriyor.

Evet onu sonradan bende fark ettim sürekli o konuyu açıyor çoğu zaman Reyiz susuyor bir şey demiyor dediğim gibi tam olrk ne oldu ne bitti bilemem benim amacım sadece orta yolu bulmaktı yapabilirmiiym diye düşündüm bir şeyler yapmaya çalıştım da galiba beceremedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yav tamam senle kavgamzi bilemem ama pedriel le kavgamiz da yerden göğe kadar pedriel uzatiyor kendin bile görüyorsun 95. Yarışmada ki konuyu bile aciyor tek bu değil en ufacık şeyde laf sokmaya çalışıyo bugün yine kavga ettik 3de konuyu kapamisim bilmem kaçta mesaj atıyor sonra ben bişey diyince ben suçlu oluyorum herkesin gözünde bu konuda kimsenin bişey yapmaması da pedriel e özgüven verdi biz çok yüz verdik yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben yanlış bir şey yaptımsa farkında olmadan hepinizden özür dilerim

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">@Volki @Reyiz @Padriel

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lan ne bogurmesinden bahsediyorsun sen bana o kadar satastin sonra benim 2 güzel söze senle barisacagimi zannettin ben orada "Benim pedrielle barışma niyetim yok" yazdığım da "Benim de" yazan sendin. Sabah kestirip attık uzatiyon hala bi sus ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...