İçeriğe atla

İtiraf Ediyorum.

Papa

Pinlenen İletiler

Kimse hatırlamıyo o kavgayı durduk yere niye yazıyosun şimdi :cincarpti:

İlla yeni kavga çıkartacan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kaostan besleniyor. Böyle insanlara prim vermeyin hissim. :katiyen:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, bu sitenin en zevkli kavgası Elitler vs. Boran-Cem ittifakıdır. Kara muharebesini Başkomutan Uğur yürütmüştü, denizden de ben püskürtmüştüm düşmanı. Tabii Cem İmparatorluğu yıkıldıktan sonra Uğur ile ateşkes imzaladılar. Olan bana olmuştu yine. Göz diktiğim bütün topraklar, Cem Federasyonu'na geri verildi. O kadar emek verdim ama ekmek parası kazanamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, bu sitenin en zevkli kavgası Elitler vs. Boran-Cem ittifakıdır. Kara muharebesini Başkomutan Uğur yürütmüştü, denizden de ben püskürtmüştüm düşmanı. Tabii Cem İmparatorluğu yıkıldıktan sonra Uğur ile ateşkes imzaladılar. Olan bana olmuştu yine. Göz diktiğim bütün topraklar, Cem Federasyonu'na geri verildi. O kadar emek verdim ama ekmek parası kazanamadım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Durumu bu kadar net görmen oldukça hoş

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reyiz-Volki kavgası en sevmediğim kavga :bezdim:

Başlarda heyecanlıydı kabul

Gizlenmiş İçerik

Ama sonra uzayıp durdu

Gizlenmiş İçerik

Kendinizi tekrar ettiniz sürekli :safmisin:

Orijinallik eksik kaldı bir süre sonra

Gizlenmiş İçerik

Bıkkınlık getirmiştiniz hepimize

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfayla da çok kavga etmişliğim var :mademoyle:

Ama şu an gayet iyi arkadaş olduk hissim :beyimbilir:

Tabi bana facebooktan cevap yazmıyur, çok önemsemiyur beni ama sitede iyi anlaşıyoruz :dogru:

Ara ara kavga etmek iyi oluyur demek ki :ahaha:

İhtiras sevgiyi canlı tutar :nasilcikiyorum:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Volkan ile ufak tefek atışmalarımız olmuştur ama kendisinin fevri bir kişiliği olduğunu bildiğim için sakinleşmesini sağladıktan sonra konuşmuşumdur onunla sorunları. O yüzden severim kendisini

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...