İçeriğe atla

yerli yarışma Survivor 2015 (All Star)

Reyiz

Pinlenen İletiler

• İleti 251
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Eğer Survivor'u bir kadın kazanacak olsaydı bu bence Berna yada Begüm olmalıydı. Begüm hem son zamanlarda performansı çok yükseldi hemde adada kötü geçindiği kimse yoktu. Berna zaten tartışmasız Survivor'un performans anlamında en başarılı kadınıydı.

Erkeklerde ise ben Hilmicem veya Doğukan'ın kazanmasını isterdim ama benim gönlüm bu dörtlünün arasından en çok Doğukan'ın kazanmasını isterdim.

En büyük favorim Özlem'di ama kazanmasına imkan yoktu olsun o da benim gönlümün şampiyonu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya bence bu sene sms abartılı bir şekilde kullanıldı. Uzun süredir izlemiyordum ama bildiğin gideni onlar seçiyor güçlü olan kazanmıyor. Ben en son izlediğimde oylama yapılırdı en çok oy alan giderdi. Eşitlik olunca düelloya çıkarlardı. Bence birleşme olduktan sonra da düello sistemine geçilmeliydi. Bir aday sms'ten bir aday ada konseyinden gelip karşılaşabilirdi. All Star gibi değilde normal bir sezon gibi oldu. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya bence bu sene sms abartılı bir şekilde kullanıldı. Uzun süredir izlemiyordum ama bildiğin gideni onlar seçiyor güçlü olan kazanmıyor. Ben en son izlediğimde oylama yapılırdı en çok oy alan giderdi. Eşitlik olunca düelloya çıkarlardı. Bence birleşme olduktan sonra da düello sistemine geçilmeliydi. Bir aday sms'ten bir aday ada konseyinden gelip karşılaşabilirdi. All Star gibi değilde normal bir sezon gibi oldu. 

Bence de birleşmeden de önce böyle olmalıydı daha fazla para kazanma uğruna Özlem, Merve Oflaz, Sahra, Almeda ve Pascal gibi kişiler çok erken elendi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya bir de şöyle bir şey var ki adaya adapte olmaları ve kendilerini daha rahat tanıyabilmeleri için hepsinin sürekli oynaması lazımdı. Oyunlar eğer 10 kişilikse en fazla 10 kişilik takım kur. Acun'un da hatası var. Merve Oflaz ve Fulya hep yedekte kaldı mesela. Ha kalmasalardı ne yapabilirdiler bir şey diyemem ama şans tanımadan gruplaşma yüzünden gitmek zorunda kaldılar. Gönüllülerde oyuncu dağılımı daha iyiydi ama.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Instagram'da bir hesap var dedikodu yayinliyo "lost secret" adi da. Survivor All Star baslamadan once yarismacilarin daha tamami belli olmadan once Turabi'nin kazanacagini yazmisti. Birinci yarisma baslamadan once belirleniyor demisti. Hakli cikti, helal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahsettigim hesap bu sezon bolum bolum unluler mi gonulluler mi kazanacak tutturdu, hem de bolum fragmanlari yayinlanmadan hangi oyunlar oynanacak kim kazanacak yazdi ve hepsini bildi istisnasiz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hani tamam Acun yaptı desek olur ama 50 kere mi oynatacak yenil diye orada görevli olan 500 küsür kişiden biridir veya tanıdığı vardır yani ona bakarsan İşte Benim Stilimde hep açıklanıyordu önceden Ütopyada

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhtemelen yayin ekibinden biri zaten. Bilmesi imkansiz cunku. Sezon baslamadan birinciyi "birinci belirlendi" basligiyla aciklamisti, pek ihtimal vermiyodum ben ama adamin dedigi cikti valla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Şuan okulda oturduğum sırada yıllar önce Hasan Yalnızoğlu oturuyormuş. Bugün dedi bizim dil anlatımcı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim mahalledeki elif teyzenin oğluyla arkadaşmış

Gizlenmiş İçerik

kaynarcada oturuyomuş hasan

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...