İçeriğe atla

Kayahan'ın En İyileri

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kayahan'a Saygı Albümü

20 sanatçı Kayahan'ın en iyileri bir albümde bir araya geldi. Tarkan, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Candan Erçetin gibi Türk popunun devlerinin yanı sıra albümde yer alan bir başka dev isim: Nilüfer.

Hatırlayacağınız gibi yıllarca birlikte çalışan Kayahan ile Nilüfer'in arası uzun süre bozuktu. Kayahan, Nilüfer'in şarkılarını söylemesini yasaklamıştı. Bu ikiliyi barıştırmak için araya devlet büyükleri bile girmiş ama başarılı olamamışlardı. "Kayahan'ın En İyileri" albümü Kayahan ve Nilüfer barışmasına tanıklık ediyor böylece.

Kayahan, albümde yer alacak isimleri ve hangi şarkıları seslendireceklerini bizzat kendisi belirledi. Proje sorumlusu Samsun Demir ve Murat Yıldırım'ın Kayahan'a sunduğu ilk listede veto yiyen isimlerden birinin Hande Yener olduğu geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı. Yener iddiaları yalanladı.

Hande Yener'in yanı sıra, "Sabahlar Uzak" isimli parçayla albümde yer alması planlanan Yasmin Levy, albümün dijital satışlarından elde edilecek gelirden pay isteyince Kayahan tarafından albümden çıkartıldı. Levy'nin "Sabahlar Uzak"a İspanyolca sözler yazdığı, kaydın bu durum sonucunda çöpe atıldığı iddia ediliyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

[/img]

2 CD'den oluşan tribüte albümde yer alan isimler ve şarkılar ise şu şekilde;

CD 1

Tarkan - Yemin Ettim

İpek Açar - Mor Menekşe

Sezen Aksu - Odalarda Işıksızım

Sıla - Canım Sıkılıyor Canım

Candan Erçetin - Büyük Aşkım

Gülşen - Emrin Olur

Ajda Pekkan - Gönül Sayfam

Funda Arar - Melankoli

Mine Koşan -Allahım Neydi Günahım

Öykü & Berk - Beni Anlamadın Ya

CD 2

Mustafa Ceceli - Sarı Saçlarından Şen Suçlusun

Aşkın Nur Yengi - Atın Beni Denizlere

Suat Suna - Yoksun Sen

Yonca Lodi - Gözlerinin Hapsindeyim

Demet Sağıroğlu - Nar Tanem

Gülben Ergen - Devamı Var

Nilüfer - Bir Garip Serçe

Lale Memmedova - Kar Taneleri

Emre Aydın - Herşeyden Çok

Mehmet Erdem - İlk Değil

Albüm 28 Kasım gününden itibaren müzik marketlerde yerini alacak.

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha nasil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

facede bir yarısma vardı tesadüfen gördüm cevapladım kazananlarda ismim çıktı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Büyük Usta Kayahan'ın "Kayahan'ın En İyileri" albümünün ilk video klibi Gülşen'in yorumladığı "Emrin Olur" isimli duygusal şarkıya çekildi.. (Yönetmen: Murad Küçük)[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...