İçeriğe atla

Sırbistan 2015 : Bojana Stamenov - Beauty Never Lies

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Aaaa istedikleri kadında memeliymiş.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 137
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

ben katılsam demek bana 24 puan verirler

Gizlenmiş İçerik

iyi çamaşır yıkarım memeleri dayarak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Sirbistan'i ancak Dovece kurtarir.

Jelena Eurovision'a!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]SIRBİSTAN EUROVISION’A BİR SÜRPRİZLE GERİ DÖNDÜ[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Sırbistan’ın bir yıllık aradan sonra 2015 Eurovision Şarkı Yarışması’na katılacağı artık resmi olarak açıklandı. Ancak Sırbistan’dan gelen tek mükemmel haber bu değil. Sırbistan ulusal kanalı RTS, önümüzdeki yıl Viyana’da temsilcilerinin bulunacağını ve bu temsilcinin nasıl belirleneceğini açıkladı. 2007’de Marija Šerifović’i Eurovision galibi yapan şarkının yazarı Vladimir Graić, önümüzdeki yıl da Sırbistan şarkısını hazırlayan isim olacak.

Graić, “Sekiz yıl sonra tekrar Eurovision Şarkı Yarışması’nın bir parçası olmak büyük bir onur ve zevk. Önümüzdeki yıl Viyana’da ülkemizi temsil edecek şarkıyı yazacak olmaktan ötürü oldukça heyecanlıyım.” açıklamasında bulundu.

Ünlü Sırp besteci, RTS’nin kararından ötürü duyduğu şaşkınlığı gizlemiyor: “Karar beni şaşırttı; ancak bana güvendikleri için minnettarım”.

Helsinki’de düzenlenen 2007 Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanan Sırbistan şarkısının yazarı, üç farklı sanatçının seslendireceği üç farklı beste hazırlayacağını doğruladı.

Ancak şu anda daha fazla açıklama yapamıyor. “Şimdi yapılacak çok fazla iş var. Bir tarafta üç tane şarkı hazırlayacağım, ancak aynı zamanda üç mükemmel sanatçı bulmak zorundayım.” diyen Graić, sekiz yıl önce Sırbistan’a ilk Eurovision zaferini getiren başarısı hakkında çok fazla düşünmemeye çalıştığını belirtiyor.

“Dürüst olmak gerekirse zafer hakkında pek fazla düşünmemeye çalışıyorum, yoksa üstümde büyük bir baskı hissediyorum. İlk defa bu iş için şarkı yazıyormuşum gibi hissediyorum.” açıklamasını yapan Graić (46), Avrupa ve ötesindeki en büyük müzik yarışması için bir kez daha mükemmel bir şarkı yazmanın nasıl bir baskı oluşturduğu hakkındaki soruya ise “Kafamda bir sürü fikir var, ama bunlar hakkında konuşmak için henüz çok erken. Ancak söz veriyorum, bir dahaki sefere daha çok şeyi paylaşacağım” diyor.

After one year break, RTS was pleased to announce that Serbia is going to be a part of the Eurovision Song Contest again! The last time we have seen Serbian artists among the Eurovision contestants was in 2013 in Malmö. 

Gizlenmiş İçerik

won the national selection Beosong in Belgrade, but they didn’t manage to get enough of support from the viewers and jury members across Europe in order to qualify for the Final that year.

Sırbistan ulusal kanalı RTS, bir yıl aradan sonra yeniden Eurovision Şarkı Yarışması’nın bir parçası olmaktan ötürü çok mutlu! Sırbistan’ı diğer Eurovision ülkelerinin yanında en son 2013’te Malmö’de görmüştük. Belgrad’ta düzenlenen Beosong isimli ön elemeyi kazanarak Sırbistan’ı temsil eden Moje 3, aynı desteği Avrupa’dan alamamış ve Eurovision yarı finaline takılmıştı.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sirbistan bu yil sarkisini Beovizja isimli ulusal finaliyle sececek.

Danica Krstic ve Bojana Stamenov ulusal finalde yarisacagi belli olan ilk isimler oldu.

Bojana Stamenov; Sirbistan'da duzenlenen "I’ve got Talent" isimli programda birinci olmustu.

Danica Krstic; 5 yildir profesyonel olarak muzigin icinde ve sarkilarinda Balkan ezgilerini kullaniyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Bojana Stamenov, Danica Krstic ve Aleksa Jelić Eurovision biletini kapmak için 15 subat aksami mucadele edecek[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]Ulusal final duzenleyecek olan Sirbistan'in sahne tasarimi yayinlandi[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...