İçeriğe atla

Norveç 2015 : Mørland & Debrah Scarlett - A Monster Like Me

Uğur

PUANINIZ?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Oha orkestrasyonlu Cinderella? Degisik.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Simdi kim bekleyecek Cumartesi aksami 11 sarki gecsin de Karin sahneye ciksin diye, son sirada olmasi, of.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 222
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Erlend ve Pizza'nın orkestralı versiyonu da enteresan bence. Favori 4'lüyü son 4'e atmışlar sanırım.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Burada da şarkıcıların arenayı ziyaretlerinin videosunu koymuşlar.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umarim secmezler, ha secerlerse iyi olur favori top 5'im degismez, ayni kalir. Italya'nin da onu acilir.

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Favoriydi evet. Yarı finalde. 1. çıkamadığı için umutluydum ben yeni bir "Haba Haba" olmayacak diye ama elini kolunu sallaya sallaya kazanmışltı. MGP'de hep bi favori şarkı olur ve o kazanır.  2008'den beri böyle sanırım bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarı final olsaydı ilk 4'ü sırayla sayabiliyor olurduk muhtemelen. Performans görmediğimizden bir sonuca varamıyoruz tam. Bir de NRK bir kaç isimle ilgili sürekli haber yapıp onları öne çıkarırdı her sene. 2013'te Margaret'e yaptılar, geçen sene Mo ve Carl'a yapmışlardı. Bu sene öyle bir durum yok, 3-4 şarkı çekişsin istiyorlar sanki. Yine de monster 2 adım önde görünüyor benim açımdan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Rakamlar itibariyle bugüne kadarki en büyük MGP finali olacak. Performans sergileyecek şarkıcı ve dansçıların toplam sayısı 143. Finalde ayrıca 54 kişilik orkestra ve 60 kişilik çocuk korosu da olacak. Kemara arkasında ise 140 kişi çalışacak. Eurovision'daki sahnede 6 kişi bulundurma kuralı geçen sene olduğu gibi, bu sene de MGP'de uygulanmayacak. Şarkıcıların ekipleri ve muhabirler eklendiğinde MGP gecesi yaklaşık 450 kişinin çalışacağı tehmin ediliyor.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Karin Park, geçen sene kansere yakalanan sevgilisine yazdığı "Human Beings"e klip çekmeye karar verdi. Bunun için dinleyicilerinden kendilerine "Human Beings"i anımsatan fotoğrafları ya da videoları, klipte kullanmaları için göndermelerini istedi.

Marie klåpbakken, MGP'de yarışacağı şarkı "Ta Meg Tilbake"i canlı seslendirdi.

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yil MGP'yi televizyondan izlemek sart oldu o zaman.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

NRK'nın sitesinden aldım yazıyı. Çok övmüşler kendilerini, şarkılar koreografilerle gelişecek vs diye de görsel olarak umudum yok benim MGP'den. Ha Norveç oluşundan dolayı ve sevdiğim şarkı sayısı daha fazla olduğundan MF'ye tercih edip izlicem ben, orası ayrı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...