İçeriğe atla

Hadise Fan Club (Angels)

TOLGAHAN

Pinlenen İletiler

Hadisedir Murat Bozdur çok soğudum ben bu gezi parkı olayında. İlk gün 2-3 twit attı ama sonrası neden gelmedi bunu sorguluyorum açıkçası ? Fatmagül Fakı Acun Medya'nın kendisini aradığını ve olaylarla ilgili yorum yapmamasını söylediğini söylemişti. Demek ki Hadise'ye de uyarı gelmiş Acun'dan ve twit atmadı ondan sonra. İşte ben buna acizlik derim.

Fatmagül'ün hesabı sahteydi, kendisine ait değildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]Hadise'den Yeni Single: 'Tavsiye'

[/align]

[align=center]Pop müziğin sevilen isimlerinden Hadise, "Tavsiye" isimli yeni single çalışmasını tamamladı...[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Hadise önümüzdeki günlerde müzikseverlerin beğenisine sunacağı yeni single çalışması "Tavsiye" için özel dans kareografisi hazırlayacağını belirtti.

Klibi ile aynı gün hayranları ile buluşturacağı single için Hadise, 'Tavsiye'nin yaza damgasını vuracak bir şarkı olduğunu söyledi...[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

yollar bana ben sana sen üst kat komşun handana

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
son şarkısı rezaletti

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

En son Temmuzda yaza damga vuracak yeni single denmis. Acundan daha fazla para aliyo neden single ve album yapsin akilli kari.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Hadise kacinciya aday acaba bunda?

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Belçika bile ne olduğunu biliyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

[align=center]HADİSE MENAJERİNİ VE MÜZİK ŞİRKETİNİ DEĞİŞTİRDİ!..

Gizlenmiş İçerik

Hadise, ünlü isimlerin menajerliğini yapan ve son günlerde hakkında çeşitli iddialar atılan Haluk Şentürk'ün sahibi olduğu Şen Ajans'la bağlarını kopardı!..

Visal albümünde beklediğini alamayan Hadise'nin, kardeşi Hülya Açıkgöz'le çalışacağı öğrenildi.

Öte yandan Hadise'nin yaz ayına yetiştirmeye çalıştığı yeni albümü için de Pasaj Müzik ile çalışacağı öğrenildi.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

[align=center]Hadise'nin Yeni Albümünü 'Tavsiye' Ediyoruz!

Gizlenmiş İçerik

Hadise ‘’Tavsiye ‘’ ismini verdiği yeni albümünü önümüzdeki günlerde müzikseverlerin beğenisine sunacağını açıkladı.

Albümünün ilk klibini ‘’Neredesin Aşkım’’ isimli şarkısına ablası Hülya Açıkgöz yönetmenliğinde çeken Hadise, klibi ile albümü aynı gün hayranları ile paylaşacağını belirtti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...