İçeriğe atla

İsrail 2015 : Nadav Guedj - Golden Boy

Uğur

PUANINIZ?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 245
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Belliydi finalde olacağı israilin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bence çok yüklenmeyin boşuna

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
güzel coşturdu adamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahnesi gayet iyiydi. Herkes feci şekilde coştu. Şarkıları eski esc şarkıları gibi evet ama kabul edin ki bu yıl ki 1012544 tane slowun balladın içinde oldukça farklı bir şarkıydı.

Bence gayet de finali hak ettiler. Son zarfa kalmaları beni çok heyecanlandırdı. İsrail 4 yılın intikamını almaya geliyor!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[attachment=212]

Buyur bunu koy, yakisir.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uauhuhhauhuauha keşke ülkesine girseydik

Gizlenmiş İçerik

Aslinda Reyiz girmek istemisti sen yanasmadin pek. Girseniz cok iyi olurmus.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tam güvenemedim juriye

Gizlenmiş İçerik

Guvenim tamdi beni juri yakti.

Gizlenmiş İçerik

Halkta 3. ya da 4. olmasi lazimdi bu yarifinalde finale cikmasi icin. Olmus da demek ki. Juride sanmiyorum ilk 10'a girebildigini.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

juride bence 8 9 arası bişiydi

Gizlenmiş İçerik

yoksa nasıl çıkıcak

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında tam talhalık şarkı

Gizlenmiş İçerik

gizli fanım ben, en büyük guilty pleasure ım bu şarkı, ne oynadım sahnedeyken bilemessin, en en en favorim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...