İçeriğe atla

Fransa 2015: Lisa Angell - N'oubliez Pas

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 58
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 2 hafta sonra...

Bu kadının videosu altına yapılan soykırım yorumlarına cevap vermekten parmaklarım acıdı. Allahın cezaları ya, Afrikada neler yapıyolar hala gelmişler soykırıma şarkı armağan ediyorlar. Vallahi bu şarkı da bu sene sinirimi bozan tek şarkı olarak yerini aldı. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vallahi avrupa'nın yaptıkları herkes tarafından aklanıyor da sadece Osmanlı'nın yaptıkları mı aklanmıyor? Hitlerin yahudilere yaptıklarından bugün Almanya'yı suçlayan bir ülke göremiyoruz. Fransa kaldı ki afrikayı hala sömüren bir ülke olarak bir soykırıma şarkı armağan edecek son ülkedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hitlerin yaptıklarından Hitler dönemi almanya sućlanıyor zaten. Osmanlı'nin yaptıklarından kimi suçlayalım istersin? Şili?

Lgbt bireyler milliyetci, veya dindar oldular mı hiç çekilmiyorlar. Elmayla armut..

Ben milliyetçi değilim, ermeni soykırımına inanıyorum ve ateistim, zaten yapacağım meslek, bir dünya vatandaşı olmayı gerektiriyor. Dediğim şey şu; bu avrupada şu an bizden başka kim suçlanıyor? Fransa, afrikada çocuklara çiçek mi dağıtıyor? Almanya, nazikçe yahudileri bayıltarak mı öldürmüş? Bak rusya'ya girmiyorum, Amerikadan bahsetmek anlamsız. Gurur duymasam da kimliğimden, içten eleştiririm. Dış ülkelere kendini yeren başka ülke de yok şu dünyada, ilerde benim avrupa yada başka bir yerde aşağılanmama sebep olacak bir şeyi destekleyemem. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de üstünü örtelim kaçalım demiyorum, aynı fikirdeyiz, keşke dünyada yapılan ve yapılmakta olan her türlü işkence, soykırım ve katliamla ilgili sürekli olarak şarkılar yapılsa, filmler çekilse. Ama  birini hedef gösterip kendini masum gösteren anlayışı nasıl desteklerim? Bu şarkının altındaki yorumlar da 'aferin ne güzel dünyada vahşet olmasın' değil. Keşke herkes bu mesajı alsa böylece.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fransanın son yıllardaki en BOKTAN şarkısı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama böyle şarkılar gider ilk 10 yapar 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ilk 10'a oynar bu sarki, guzel.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Klasik fransız şarkısı olmuş daha iyi bir şarkı olabilirdi. Eh idare eder o da fransızca olduğu için tabii. Sözler güzel. Her tarzı deneyip tekrar bu tarza yöneldiler yine son sıralarda olacak muhtemelen

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Berbat...Sıkıcı.. Geçen yıl ki şarkı da berbattı ama saçmalamaları bile insanı eğlendiriyordu en azından

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkının neden beğenilmediğini anlamıyorum doğrusu bence gayet hoş ve dinletiyor kendisini

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Belli ki televote'dan çok oy alamayacak ama jüriden iyi bir oy alabilir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...