İçeriğe atla

Belçika 2015 : Loïc Nottet - Rhythm Inside

Uğur

PUANINIZ?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 195
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Vokaller çok iyi ama, hem ses hem de görüntü açısından değerli, dansçı da olsa iyi olurdu, 3 vokal 4 dansçı olmaz mıydı sanki, güzel olurdu

Kurallar açısından mümkün değil maalesef. The Voice'daki koreografi çok ahım şahım da değil zaten, gerekli değiller çok. Lorde dançı mı kullanıyor sanki?

Edit: Işıklar doğru kullanılırsa karşılanır görsel ihtiyaç.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sınır 8 diye hatırladımdı ben, voice deki evet çok büyük bir kareografi değil ama belki geliştirilir, tabi dansçı olmadan nasıl görünür onu da bilmek lazım, kareografi iyi olursa etkisi olur, ama dediğim gibi vokaller de iyi bir görsel malzeme, voice de vokal yakın çekimlerini çok beğendim ben.

Işıklar konusuna katılıyorum, ki bu son senelerde çok savunduğum bir nokta, ışıklar en büyük görsel malzeme, dansçılar vokallee giysiler eskisi gibi etkilemiyor görsel şovları artık (genel olarak, esc için değil sadece), geçen sene finlandiye en beğendiğim ülkeydi bu açıdan, neden bir belçika yapamasın müthiş bir ışık düzeni, o zaman ne dansçı arar gözlerimiz ne de vokal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siyah ve beyaz temalı minimalist bi performansı olacağımuş. Işıkları iyi kullansın, şarkıyı iyi okusun yeter kanımca. Sahne karizması var gibi zaten.

Ben roprtaji yanlis okumadiysam teknolojiyi sade bicimde kullanicam sarkim zor bi sarki oldugu icin vokal destegine ihtiyacim var demisti

"Yeni bir teknoloji kullanıcam." dedi diyolağ ama ne kadar doğru bilemem. Kinetik toplardan bahsediyodur belki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

The Voice'taki performansta danscilarla uyumu cok guzeldi Loic'in. Finalde o danslari tek basina yaparsa yavan durabilir ne kadar isik kinect oyunu olursa olsun. Bana kalirsa ayakli mikrofon kullanacagina vokaller yaka mikrofonu kullanip performansa katilsinlar. Boyle siradan ve kotu gorunuyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:confused1:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
  kötüleşti sanki giderek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...