İçeriğe atla

Beyaz Rusya 2015 : Uzari & Maimuna - Time

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • İleti 63
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Belarus'un Eurovision 2015 temsilcisini Alexander Rybak seçecek.

Gelecek yıl 60. sı düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışması resmen şimdiden başladı. Belarus doğumlu Alexander Rybak, Belarus'un 2015 yılındaki temsilcisini seçmek için devlet kanalı ile çalışmalara başlayacak. Geçtiğimiz haftalarda Alexander Rybak, Belarus Kültür Bakanı ile görüşmüştü. Alexander görüşmede şu sözlerine de yer verdi;

Gelecek yıl Eurovision için önemli bir yıl. Ben Belaruslu bir şarkıcının yarışmayı kazanması için yardım etmek istiyorum. Uzun zaman önce Belaruslu bayanların ingilizce aksanının çok iyi olduğunun farkına vardım. Bu gözlemim Belarus'un gelecekteki Eurovision kaderini belirleyecektir. Şarkının hikayesi, aşkını takip etmeyi vaat eden bir kızın etrafında olacak ve şarkı melodisi folklor ezgileri olacak.

Muhtemelen Belarus'un gelecek yılki temsilcisi bir bayan olacak. Alexander Rybak, 2009 yılında Norveç'i Eurovision Şarkı Yarışmasında temsil etmiş ve yarışmadan Eurovision tarihinin en çok puanını toplayarak birinci ayrılmıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

60. yılda için herkes iddialı gelecektir.

ETSC mi bu be?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynısını dicektim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
50 de kim iddaalıydı

Gizlenmiş İçerik

ruslana hariç

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

[align=center]Ulusal finalde yarışacak isimler

Gunesh

Janet

Aliaksei Hros

Darya

Valeria Sadovskaya

UZARI & MAIMUMA

MILKI

Yana Butskevich & Muzzart

Beatrys

Napoli

Tasha ODI

Lis

Rostany

Anastasia Malashkevich

Vital' Varanko

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha Gunes!

Gizlenmiş İçerik

Turkvizyon fatihi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...