İçeriğe atla

Azerbaycan 2015 : Elnur Hüseynov - Hour of the Wolf

Uğur

PUANINIZ?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 228
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hayır onuda demedim İsveç'te takılı kaldılar ya 6 yarışma. Onun dibinde hemen Norveç var orda takılı katılırlar bir 6 yarışma.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O kadar uzaga gitmeye paralari var mi acaba deyince.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bir Azeri olarak şunu söyliyimki bana da hiç hoş gelmiyor İsveçten şarkı alınması ve azerice olmaması . İTV nin yaptıklarını ben de hoş bulmuyorum . ama bu bizim- Azerilerin suçu değil iTV nin suçu . sonuç olarak kendi bestemiz olsun - yarıda kalalım - ve ya kalmayalım -kendi dilimizde olsun ama yeter ki kendimizin olsun - diyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bunu bir Azeri dedi desem başka Azerilere hemen Ermeni derler Nicat'a. Böyle Azerileri seviyorum ben.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azeriyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> . ama kendi ülkem diye hep iyi olucak değilki . objektiv olmak zorundayım .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben türküm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben objektif bakamıyodum şarkımız kötü de olsa hep içimdeki ses 1. olacağız diyordu

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...