İçeriğe atla

Ermenistan 2015 : Genealogy - Face the Shadow

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 164
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Grup tamamlandi. Sarki da aciklansa birincimizi dinlemeye baslasak simdiden.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diskalifiye olmaları gerek... 2009 da Gürcistan'ın şarkısında sadece put in diye ingilizce bir kelime geçiyor diye diskalifiye olmuşlarsa bunların ki baştan sona politik hemen diskalifiye olmalılar.Bunların kazanması halinde 2016 Türkiye için yalan olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 tane tarzları birbirinden çok uzak şarkıcıyı bir araya getirip şarkı söyletmek zor. 2006 ve 2010'da Ermenistan'ın şarkılarını yapan adam yaptı şarkıyı, ondan 1.lik çıkar mı ondan da emin değilim. 1.likten ziyade mesaj vermek bence amaçları. Oylarını nereden bağlanıp verecekler falan merak ediyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi acidan umarim slow olur sarki diyorum, bir acidan on plana cikmasi icin onca slow sarki icinde keske hareketli bir sey olsa diyorum. Kanimca Apricot Stone gibi orta tempo birseyler gelir diye dusunuyorum. Merakla bekliyorum. Karabag'dan baglansinlar bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası kalitesiz bir şarkı bekliyorum ve dediğim gibi bu şarkı için lobi yapılacağı ortada.

Gerçi geçen sene de böyle lobi yapıldı kazanamadılar bu sene de umarım kazanamazlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...