İçeriğe atla

Burcu Güneş Fan Club

Pa-Rantez

Pinlenen İletiler

Tam bilmiyorum ama diğerlerine göre zayıf kalmış olabilir. Zaten biliyorsun single olarak ilk o şarkı çıkıcaktı ama single'la çıkıyorsan çok güçlü bir şarkı olması gerekiyordu "Oflaya Oflaya"da buna en iyi örnek, o yüzden single olarakta çıkmamıştı. Yinede seviyorum ben o şarkıyı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Zaten şu İsra Gülümser'in Türkçe söz yazdığı Anna Vissi cover'ı "Agapi Ine Esi" ve Yıldız Tilbe'nin söz yazdığı Nikos Vertis cover'ı "An eisai ena asteri" başka bir projede kullanacaklarmış. İhtimal de onların içinde olur belki.

O Anna coverini tamamen sildi kafasinda sanmistim ben. Cok iyi o zaman! Cunku Ihtimal'in remixi cok guzeldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 202
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

David Şaboy farkı heheh. Yeni albümde de 'Zarar' şarkısını düzenlemiş. Öyle böye bir dans şarkısı değil diyor. Yarın olsun ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

David Şaboy farkı heheh. Yeni albümde de 'Zarar' şarkısını düzenlemiş. Öyle böye bir dans şarkısı değil diyor. Yarın olsun ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben de cok merak ediyorum diger sarkilari. Umarim Yasakli Kitaplar'i yeniden duzenlemislerdir, gerci demo olan haliyle de guzeldi ama, daha da guclendirdilerse ve o parca kliplenirse Burcu Gunes hitleri arasinda yerini alir!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hasret Kaldım'dan ufak bir bölüm

Ağlayacaksan al gözlerimi

Seninmiş gibi dök yaşını

Kabuslarını ver al düşlerimi

Mışıl mışıl kapa gozlerini

Günahlarını gönder bana

Ben cekerim senin cehennemini

Oyle kanadım ki ben sana

Akacak bir ben kalmadı

Öyle derindim ki ben sana

Atacak bir kulacım kalmadı

Öyle uzaktim ki ben sana

Avazı cıktığı kadar hasret kaldım

[align=left]Twitter üzerinden Burcu'nun menajeri paylaştı.

[/align][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gül Kokusu

Sen sevmeye yeltenmemişsin çocuk

Belki de kendine güvenmemişsin

Gönlün kurak yaşlarla büyümemişsin çocuk

Nefes almak yeter sanma

Yaşamayı öğrenmemişsin

Denedim denedim diyorsun anlamıyorsun

Her sevginin sonu acı çekmek mi sanıyorsun?

Sevenler gerçekten gider mi?

Gitmekle sevgi biter mi?

Gönül gül gibidir

Dikenler gönül deler mi?

Gül kokusu kalır sana dokunanın elinde

Sanma ki kalp yaşar yalanların himayesinde

Zulümler diken olur hercai hevesinde

Unutma dikenin güzelliği yanlız gül sayesinde

Söz: Deniz Erten

Müzik: Deniz Erten, Reşit Gözdamla

Düzenleme: Taşkın Sabah

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur dinletmişti çok güzeeeel

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Yasakli Kitaplar degisime ugramis daha guzel olmus! Tum sarkilari kisa kisa dinleyin.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...