İçeriğe atla

Burcu Güneş Fan Club

Pa-Rantez

Pinlenen İletiler

• İleti 202
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Albüm fotoları çok bahar mevsimi kaçtı diye yeni saç rengiyle tekrardan çekilcekmiş. Offfffffffff!

Burcu da iyice abartti ha, "Sihirbaz" gibi sessiz sedasiz bir album olmasin bu da, ona yaniyorum! Onca parcayi harcamisti o muhtesem albumde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sinir oluyorum. Her albümünün arasına 3 yıl koyuyor mutlaka. Single'ları saymazsak...

Burcu ekibini değiştirmeli, hiç doğru yönlendirilmiyor.

Hevesi kursakta bırakmaktan başka yaptıkları bir şey yok.

Evet o albümde de ne güzel şarkılar vardı, tek kliple kaldı şirketi değiştiği için.

Bu albümde öyle bir şey yapmaz bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sinir oluyorum. Her albümünün arasına 3 yıl koyuyor mutlaka. Single'ları saymazsak...

Burcu ekibini değiştirmeli, hiç doğru yönlendirilmiyor.

Hevesi kursakta bırakmaktan başka yaptıkları bir şey yok.

Evet o albümde de ne güzel şarkılar vardı, tek kliple kaldı şirketi değiştiği için.

Bu albümde öyle bir şey yapmaz bence.

Bu albume de "Cikmaz Sokaklar" ve "Oflaya Oflaya"yi alip, 2 klibi var zaten albumun, 1 klip daha ceksem yeter demez umarim! Sasiyorum Burcu'ya, ekibini bence de acilen degistirmeli.

Ve zaman gecmeden Eurovision'da ulkemizi temsil etmeli diyorum bir de ben. Lutfen lutfen lutfen!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet haklısın o konuda, inş. öyle bir şey yapmaz!

TRT bence bu sene yoklayacak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Umarim. Gecen sene TRT Muzik'te yaptigi "Pop-Caz-Alaturka" programi biraz umitlenmemi saglamisti ama olmadi, bu sene umarim olur. Olmali.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya bahar kacsin nolcak biz albumu sadece 3 ay mi dinlicez baharda da dinleniyo olcak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ayrica sac rengi cok guzeldi insallah cok farkli bisey yapmaz eskisi gibi sari falan yapmasin da. Fotograf cekimi ne kadar surer acaba aralikta cikar mi acaba album

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Burcu Güneş

Yeni albüm toplantımızdan..

Biraz beklettik ama sürprizlerle geliyoruz, az kaldı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Yeni albümden ilk kare

Gizlenmiş İçerik

10 gün sonra yepyeni albüüüüüüüüüüümmmmm

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...