İçeriğe atla

RITA ORA / I Will Never Let You Down

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]RITA ORA / I Will Never Let You Down

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

Rita Ora beklenen dönüşünü I will Never Let You Down ile gerçekleştiriyor. Single'ın prodüktörlüğünü Clavin Harris üstlenmiş. Rita'nın büyüleyen enerjisi ve Calvin Harris'in eğlenceli dokunuşları ile I will Never Let You Down huzurlarınızda!

[video=youtube]

[/align][align=center][/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Rita Ora "İlk Albümümde Ne Yaptığımı Bilmiyordum"

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Şu sıralar ‘I Will Never Let You Down‘ isimli yeni teklisi ile adından söz ettiren Kosava asıllı İngiliz şarkıcı Rita Ora, Elle dergisinin İngiltere Mayıs sayısının kapak kızı oldu. Thomas Whiteside obejtifinde japon esinlitili kıyafetler ile dergiye poz veren 23 yaşındaki şarkıcının röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Yeni Albümü Üzerine:

"İlk albümümde ne yaptığımı bilmiyordum. Dürüst olalım. Hayatımın en iyi zamanlarını yaşayan bir çocuktum. Ve bir parti albümü yaptım. Bu sefer güzel zaman geçiriyorum fakat büyük ve sevgi dolu bir yerdeyim. Şimdi insanların eğlendiğini ve aşık olduğunu görmek istiyorum." dedi.

Dövmesi Üzerine:

"Rosetta. Alberto Vargas tarafından tasarlanan örgün bir parça. Pin-up resimlerin yaratıcılarından biriydi. Bizim yapımız ve gücümüz var.." Uzun bir süre resime merak saldım ve bu merakım 6 ay önce bitti. Güzel olan her şeyi seviyorum, bu bir sanat olabilir, bir çift ayakkabı veya bir şarkı.." dedi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...