İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

Telephone klibinin devamı bence Aura. Telephone klibi yolda Beyoncé ile beraberken bitiyor. Aura'nın sözleri "Eski dostumu öldürdüm / Onu otoyolda bedeniyle terkettim" diyor. Orada Beyoncé öldürülecek sonra sanki böyle Arap ülkesine falan kaçacak. Daha öncede birini öldürmüştü. Arap ülkesinde Amerikanları öldürdü falan diye bir şey yapmayacaklar. Oda orada kapanmak zorunda kalacak falan. (Hayal gücüm çok geniş biliyorum)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten klip çekilecek düzgün şarkı kalmadı ki. Venus ve MANiCURE, G.U.Y. (Girl Under You) gibi bir şarkı için harcandı. Mary Jane Holland, Do What U Want ve Aura kaldı. Mary Jane Holland pek iş yapmaz. Do What U Want klibi çekildi yakında çıkacak. Aura kalıyor bunların dışındaki şarkılara klip çekmeden kapatsa da olur bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dios benim hayalim böyle sana ne aaa.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Musty zaten söz verdi little monsterlara Gypsy için klip çekeceğine falan. Gypsy bile kliplenirse Aura kesin kliplenir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyoncé, Lady Gaga'nın doğum gününü kutladı. Daha önce sadece 2011 yılında kutlayan şarkıcı, 2011 yılında Gaga ile düet yapmıştı. Turnesini de tamamlaması üzerine Little Monsterlar Beyoncé ve Gaga düeti bekliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]G.U.Y. videosunun kapanışında çalan MANiCURE jenerik kadar uzun olmadığı için yarıda kesilip tekrar başlıyordu, ama geçen gün video düzenlendi ve eski versiyon yerine MANiCURE'ün yeni versiyonu konuldu.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...