İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

Katy Perry'nin şarkılarını seviyorum ama sanki biraz çocukça şarkılar yapıyor. :S Lady Gaga'nın bazı şarkıları fena değil. Adele is the queen. :h

her sarkisini ben de sevmiyorum ama e.t, firework sarkilari lady gaganin her sarkisindan guzel. zaten lady gaga dans sarkisi yapiyor acarsin dans edersin eglenirsin o kadar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E.T. ve Firework güzel hakkını yememek lazım ama bi Applause, Bad Romance, Alejandro, Telephone, Spechless, Monster, Just Dance, Love Game, Paparazzi, Born This Way, Poker Face, Marry The Night, Judas, Bloody Mary, Yoü and I, Scheiße veya The Edge of Glory değil Lady Gaga kim Katy Perry kim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E.T. ve Firework güzel hakkını yememek lazım ama bi Applause, Bad Romance, Alejandro, Telephone, Spechless, Monster, Just Dance, Love Game, Paparazzi, Born This Way, Poker Face, Marry The Night, Judas, Bloody Mary, Yoü and I, Scheiße veya The Edge of Glory değil Lady Gaga kim Katy Perry kim

kendi.begenimi gectim firework bu saydiklarindan daha buyuk ve daha cok begenilen bi sarki. lady gaga gecici, donemlik sarkilar yapiyor.

of neyse zaten ikisi de bna gore sanatci degil :D sadece katy daha guzel ve daha dinlenebilir sarkilar yapiyor bana gore ama ergen sarkilaro da yapiyor ve e.t sarkisi cok guzel :h lady gaga canli dah iyi soyluyor ve iyi dans ediyor ve cok.cesur.:h

bi de etten elbise giyen.bi hayvan dusmani gaga :h

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hüseyin ve volkan gerekli cevapları vermişler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ekleyecek birşey yok

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...