İçeriğe atla

yabancı dizi The Following

Uğur

Pinlenen İletiler

Onedio.com, "Olmeden once izlenmesi gereken 14 dizi" listesinde 11. sirada "The Following"i verdi.

Bence de olmeden once mutlaka izleyin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 103
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Benim izlemediğim ama The Wire, The Sopranos gibi efsane diziler yokken, Türkiye'de popüler olan dizilerin olması saçmalık. Sherlock, The X-Files falan dururken gidip Amerika'nın ergen kanalında yayınlanan Supernatural 4. sıraya konmuş mesela. The Office (İki versiyonu da), 30 Rock gibi yakın dönemde çekilmiş ve komediye boyut atlatmış işler dururken, ya da seversin sevmezsin ama ortalığı yıkmış Friends dizisi dururken sitcom olarak çakması olan HIMYM'i koymak şaka gibi bence. Seinfield falan da var onlara girmiyorum. House da o listedeki bi çok diziyi cebinnden çıkarır mesela. The Simpsons, South Park gibi harika animasyonlardan hiçbirine yer verilmemiş. Yabancıdiziizle1 en çok izlenenler listesi gibi bi liste olmuş o.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sezon finali muthisti. Hemen spoiler'lara basliyim.

Gizlenmiş İçerik

Ryan Hardy olmedi.

Joe Caroll olmedi.

Max Hardy olmedi.

Claire Caroll olmedi.

Mark Weston olmedi.

Mark Gray olmedi.

1 aydir olen kim olacak basligiyla verdikleri reklamlar sonucu Luke Gray'i kaybettik efendim, basimiz sagolsun. Belki de Claire gibi dirilir o da 5 mermi alip vucuduna(!)

Luke'un olmesi kotu oldu, Mark olse 3. sezon icin daha umutlu olurdum. Mark'in bir seyleri tek basina yoluna koyabilmesi imkansizdi zaten. Son sahnede Mark'i alan kisinin Carrie Cook oldugunu dusunuyorum, bakalim. 1 yil bekle simdi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arabadaki kim? Nette dolasan tahminler:

Carrie Cook

Claire

Joey

Emma

Lilly

Luke&Mark's Father

En yakin ihtimal Carrie Cook gibi. Luke ve Mark nerden biliyolardi Claire'in o otele gidecegini? Carrie de onlardan.

Diger ihtimal de Claire. Eger oyleyse dizi bambaska bi yere suruklenir ve inanilmaz keyifli olur.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Konu hala Joe ve saz arkadaşları mı? uğur ben ikinci bölümde bıraktım sdfklgdfhgf

JOE

Gizlenmiş İçerik

Nasil birakirsin ya?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Konu Ryan ve Joe.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cnbce'de yayinlaniyo olmasi uzdu beni cunku Turkiye'de izleyen yoktu pek bu diziyi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Herkese ilk ben baslatiyodum.

Gizlenmiş İçerik

Halbuki 2. bolumde baya bi hareketlenme oluyodu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sürekli durağan olması kadar sürekli hareketli olması da kötü, ne o öyle her bölüm bir başka şey bir başka ihanet sürekli ağzımızı açık bırakmaya çalışınca olmuyor, biraz sabitlik de lazım, belki sonrasında o kıvama gelmiştir fakat benim hiç izleyesim gelmiyor, şu yoklukta bile ilgimi çekmiyor yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sezon finalinde yandin sen o zaman, tabii izleyeme devam edersen. Ters koselerden olusuyo dizi zaten. Ayrica her bolumde farkli bi hikaye yok, ilk 4 - 5 bolumde sadece Joe'nun takipcileriyle ilgili kisimlar biraz uzun ve ayrintili. Karakterleri daha iyi analiz edebilmek icin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...