İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Ben herkese oneriyorum. Bu yarismada bile 2 onerim var.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Goksel sana da onermistim onu bekliyoruz La Beljik olarak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sana Omnia'yı önermiştim hatırlarsan Melih. 12'imi de basmıştım bir güzel. Yine yolla yine basarım.

sen bana önermiosun demiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
benim önerilerimi yollamıosun hala

Gizlenmiş İçerik

nerde nabiha nerde diğer sevdiğim şarkı vardı ya hani hareketli

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Natalia mi kalmis ayol? Fake izlenmeyle 2 milyon yapiyo klipleri ruhu ergen.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben herkese oneriyorum. Bu yarismada bile 2 onerim var. :dil3:

Goksel sana da onermistim onu bekliyoruz La Beljik olarak.

Agnes'i diyorsan onu 100. yarışmaya falan saklıyorum. Ayrıca onu da senin önerinle yollamayacağım zaten. Hep yollamak istiyordum. :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o değilde 99. yarışma çok acaip bir yarışma olacak herkes iddialı gelecek 100. yarışmayı düzenlemek için merak ediyorum..

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sana Omnia'yı önermiştim hatırlarsan Melih. 12'imi de basmıştım bir güzel. Yine yolla yine basarım.

sen bana önermiosun demiyorum :h benim önerilerimi yollamıosun hala :h nerde nabiha nerde diğer sevdiğim şarkı vardı ya hani hareketli

Onu bu yarışma ulusal finalime koyucam sanırım ama söz vermeyeyim. Hepsi farklı tarzda olacak.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...