İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Bende yazıyordu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2 gün durdum sistemin iğrençliğine dayanamayıp eski okuluma döndüm. Sen hangi sınıftaydın?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salı günü kavga çıktı onu gördüm de bugün yine mi kavga çıktı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20"> nasıl bir fen lisesi burası

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk 2 gün gittim okula onda da görmedim. Eski okuluma dönüyorum. 3 gün raporluyum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adı Z'le başlayan müdür yardımcısı var ya ona git. Ayrıca annen de gelsin yanında dilekçe versin "Çocuğum uyum sağlayamadığı için kendi gözetimim altında evde bulunacaktır" diye. Cumaya kadar raporlu oluyorsun. Boşuna gitme o iğrenç okula zaman geçmiyor zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

FeySa olur kendisi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 11 senelik sınıf arkadaşım onu tanıyorsan beni de tanıyorsundur. Tenefüsler de hep beraber dolanıyorduk. Bahadır'ın sınıfındaydım zaten ben. Şu disiplinlik olan kim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Feyza'yı öğretmen masasının yanına attılar.

Gizlenmiş İçerik

O zaman sen 10-C'deydin 10-A'da değildin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Benim gibi bir seksi insanı görmüşsün şanslısın. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Feyza hiç birini umursamıyor ki. Hepsi İmam Hatip'ten gelmiş kekolar. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...