İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Anam buralar sirf siyaset ve Eurovision olmus. ETSC'nin pabucu dama. Eurovision sitesine donmusuz tam.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Eurovision 2014 videolu sıralamam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UK'nin 13. oldugunu gorunce izlemeyi biraktim.

Gizlenmiş İçerik

hahahh

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saçma şarkılar diyor ama kendi şarkısı saçma haberi yok.

Kime diosun sen ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilmem lafı ortaya attım yarası olan gocunur

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hıı evet yorumum girmiş arkadaşa

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> en azından ben en yüksek puanlarımdan birini vericem diip 0 çakmıyorum millete yada her ülkeye beğenmedim ama yinede güzel puan çıkabilir diye yorum yazıp şebeklik yapmıyorum

Gizlenmiş İçerik

ayrıcada ben bu sitenin yetkilisiyim uğraşma bence feci uğraşırım ülkenin şarkılarının kıymetini bil patso musun phantasomusun neysen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben gerekli şeyleri uğura söyledim tadını çıakrsın arkadaş

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hıı evet yorumum girmiş arkadaşa

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> en azından ben en yüksek puanlarımdan birini vericem diip 0 çakmıyorum millete yada her ülkeye beğenmedim ama yinede güzel puan çıkabilir diye yorum yazıp şebeklik yapmıyorum

Gizlenmiş İçerik

ayrıcada ben bu sitenin yetkilisiyim uğraşma bence feci uğraşırım ülkenin şarkılarının kıymetini bil patso musun phantasomusun neysen

Yorumunu önemsemiyorum canım

Gizlenmiş İçerik

Unutmuş olabilirim puan vermeyi sende bir kere öyle yapmıştın ben çocuk gibi bana puan vermedi diye ağlamıyorum

Gizlenmiş İçerik

.Yetkilisi isen milletin şarkılarına laf atma yetkisi kazanamazsın.Ben de senin şarkına atarım o zaman haddini bil . Yok şu şarkı bok gibi saçma şarkılar filan biraz burnun havada belli.Ülkemin şarkıları gayet güzel arkadaşı diye sırf 10 puan millete vermiylorum ben dinleyerek veriyorum puanlarımı

Gizlenmiş İçerik

.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haddimi bna senmi bildireceksin çocuk

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> komedi kendini bir bok sanmanda cabası ben uzatırım bu konuyu karşına çıkarım allahın sanal faresi akıllı ol BARINDIRMAM SENİ BURDA . Bu benim tercihim neyi beğenip neyi beğenmicemi sanamı sorucam Konservatuar mezunu biri olarak müzikten senden çok daha iyi anladığım ikimiz arasındaki dağlar kadar dereceden zaten belli kaşınma işine bak laf sokmaya devam edersen o lafları ben sana hertürlü her alanda sokmasını gayet iyi bilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir dakika bir dakika @Phantaso o 10 puanda laf attığın kişi ben miyim?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...