İçeriğe atla

Deniz Seki Fan Club

Melih

Pinlenen İletiler

[align=center]Deniz Seki[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Genel Bilgiler[/align]

[align=center]Doğum Adı:Deniz Seki

Doğum Tarihi:1 Temmuz 1970

Doğum Yeri:İstanbul, Türkiye

Uğraşları:Söz yazarı, Şarkıcı, Yorumcu ve Sunucu

Etkin yılları:1995 - Günümüz

Tarzlar:Pop

Resmî sitesi:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Biyografi[/align]

İdealist bir yapım olduğundan sunuculuk yaparken içimdeki müzisyen ruhumun çıkması biraz zaman aldı. Öyle ki, keşfedilmem, 1993 Yılında Melih Kibar' la tanışmam sonucu ortaya çıkacaktı. Ki, öyle de oldu.

Nasıl mı?

Medeni cesareti olan bıcır bıcır bir kız çocuğu olduğum için, tesadüfler sonucu Melih Kibar la tanıştım ve sesimi dinlemesini rica ettim. Kendisi de beni stüdyosuna davet etti. Ben ne olduğunu bile anlamadan bir de baktımki, reklam filmlerini seslendirmeye başlamışım. Böylece sanat hayatı yolundaki önemli adımlardan birini atarak, yoluma birbirinden değerli; Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın, Zuhal Olcay ve Yaşar gibi sanatçılara vokalistlik yaparak devam ettim.

1995 Yılında, artık kendimi iyice şarkı söylemeye hazır hissettiğim anda, medeni cesaretimi göstererek POP - SHOW 95 Şarkı yarışmasına katıldım ve kendi yazdığım şarkı sözümle 1. oldum.

Ve 1997 yılında, uzun ve zevkli çalışmalar sonucunda 1. albümüm olan "Hiç Kimse Değilim" müzikseverlerle buluşmuş oldu. Yaşadığım acı ya da tatlı duygu yoğunlukları, söz ve bestecilik kimliğimin ortaya çıkmasını sağladı. Bu beni çok heyecanlandırdı. Çünkü artık şarkı yazıyor ve besteliyordum. Bu da bir sanatçı için önemli olsa gerek?

Aslında düşünüyorum da ben şarkılarımla, hele ki birbirimizi hiç tanımadığımız halde sizlerle dertleşiyoruz. Bence hayranlık diye adlandırılan duygunun tanımı da bu.

25 Aralık 1999 tarihinde, söz ve müziklerinin birçoğu kendime ait olan "Anlattım" isimli albümümle bir kez daha sizlerle buluştum. Ne mutluyum ki bu albüm düşlediğim ve hayal ettiğim başarıya ulaştı. Ve sanat hayatı yolundaki adımlarım hızlı bir koşu maratonuna dönüştü. Bu cesaretim ve heyecanımla uzun yıllar kendi şarkılarımı, yaşadığım ve özümsediğim tüm hikayelerimi, müziğim aracılığı ile sizlerle paylaşacağıma söz veriyorum.

3. Albümüm "şeffaf" Ocak 2002 tarihinde müzik marketlerdeki yerini aldı ve kendinden söz ettirmeyi de başarabildi. Bu albümde sırasıyla Unutursun ve Yakamoz isimli şarkılara klip çekildi. Unutmayın! Biz sanatçılar, sizlerle evrensel olan müziği paylaşmaktan büyük bir sevinç ve gurur duymaktayız. Böylesine özel bir yeteneği bahşeden Yüce Tanrı'ya binlerce teşekkürler.

4. albümüm '''Aşkların En Güzeli'' müzik kariyerimin bana bir hatırası olarak Eylül 2003'te çıktı. Çocukluğumun şarkılarını, günümüz sounduyla yeni jenerasyonlara taşımak, kaybolmaya yüz tutmuş 0'lerin Türkçe pop müziğinin asla kaybolmayacağını ve kaybolmaması gerektiğini kendime ve siz dinleyicilerime ispat etmek istedim.

5. albümüm Aşk Denizi … Aşk’a aşık olan ben, bu albümümde aşkın her halinden bahsettim. Herkes kendi aşkından bir parça bulacak. 9 aylık bir çalışma sonucunda ortaya çıkan 14 şarkının 13’ünün sözleri ve bestesi gene bana ait.Bu albümde ayrıca istedim ki bir albüm nasıl yapılıyor, hangi aşamalardan geçiliyor, müzisyen ile şarkıcı arasında nasıl diyaloglar oluyor bilinsin... Böylece ‘’Bir albüm hikayesi’’ VCD’si çıktı ortaya. Kaset kapağı için resim çekiminden tutun da stüdyo çalışmalarına kadar her şey var bu VCD’de.

6. albümüm “Sahici”… 3 yıllık aradan sonra çok değerli müzisyen arkadaşlarımın yoğun emekleriyle nihayet sizlerin beğenisine sunuyorum. Bu kadar uzun süre beklememizin nedeni tüm yaşadıklarımı şarkılarımla anlatmamdı. Notalarıma hayat veren tüm duygularım için tanrıya teşekkür ediyorum. Albümümde yer alan 16 şarkının 13’ü bana ait. Albümün sonunda yer alan “İçimi Döktüm” adlı şiirim ile beni çok daha iyi anlayacağınızı biliyorum.

Şimdi o kadar heyecanlı ve mutluyum ki...

Sizlerle tanışmak, kendi şarkılarımı söylemek ve söyletebilmek, benim çocukluk hayallerimin en önemli parçalarıydı ve şimdi o hayallerim gerçekleşiyor.

Sevgilerim ve iyi dileklerim hep sizlerle birlikte olsun. Çünkü, sizler bu sevgiye layıksınız.

Hayatı severek yaşamak ve yeniden paylaşmak dileğiyle...

Albümleri

1997 - Hiç Kimse Değilim

Gizlenmiş İçerik

1999 - Anlattım

Gizlenmiş İçerik

2001 - Şeffaf

Gizlenmiş İçerik

2003 - Aşkların En Güzeli

Gizlenmiş İçerik

2005 - Aşk Denizi

Gizlenmiş İçerik

2008 - Sahici

Gizlenmiş İçerik

2011 - Sözyaşlarım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çocukluğumuz bu kadınla geçti. Kimse bilmiyo sanırım Deniz Seki'nin Oktay Kaynarca'yla bi tv filmi vardı. ''Aşk'' şarkısını ilk orda dinlemiştim. 2000'lerden önceydi ama. Çok güzel bi filmdi keşke yeniden yayınlasalar da izlesem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dizi değil işte. 2 bölümlük bi tv filmiydi. Evettt Yalçın Dümer de vardı. Deniz Seki'ye aşık iki arkadaşı canlandırıyolardı sanırım di mi? Ama biriyle evleniyodu falan. Hatırlıyorum hayal meyal, sadece 1 kez izlemiştim. Bi daha da ya Kanal D yayınlamadı, ya da ben denk gelmedim. Çok güzeldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Deniz Seki Dün Gece Beyaz Showun Konuğuydu Beyazın Deniz Sekiye Yaptığı 15. Sanat Yılı Özel Süprizi

Aşk Şarkılarının Sahici Sesi Deniz Sekiyi Çok Duygulandırdı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Deniz Seki, 19 Mayıs'ta Günay Restaurant'ta Sahne Aldı!

Gizlenmiş İçerik

Deniz Seki de 19 Mayıs'ta sahne alan ünlülerdendi. Seki, "Bugün, önemli bayramımız. Bugünkü kostümümü de bayrağımızın kırmızısından seçtim. Bu ülke için hepimizin yapacak çok şeyi var. Biz gençlere çok iş düşüyor" dedi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

[align=center]Deniz Seki: 'Bana Dua Edin!'[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Deniz Seki: "Kendime zarar verecek şeyler yaptım ama başkasına asla! Günlerdir uyuyamıyorum, bana dua edin" dedi

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, uyuşturucu satıcısı olduğu iddiasıyla yeniden hapse gireceği haberlerine açıklama getirdi. Seki gönderdiği basın açıklamasında şunları söyledi: "Allah şahidim olsun, son üç gündür hakkımda çıkan haberlerden dolayı bir lokma uyku bile uyuyamıyorum. Geçmişte kendime zarar verecek şeyler yaptım ve bunun acısını da, pişmanlığını da çektim. Yüce Allah'ım şahidimdir ki; bugüne kadar hiç kimseye en ufacık bir zarar vermişliğim olmadı, olamaz da. Bir dönem sadece kendime zarar verecek boyutta bir yanlış yaptım. Acısını ve pişmanlığını hâlâ yaşıyorum. Hayatımın hiçbir aşamasında insan sağlığına zararlı bir maddenin ticaretini yapmak gibi çirkin bir eylemde bulunmadım; asla! Allah'ım en yakın şahidimdir bu cümlelerime. Yüce yargıya ve Türk adaletine güveniyorum. Bu zorlu ve yıpratıcı sürecin sonucunu sabırla bekliyorum. Dualarınızı esirgemeyin."

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bayhan icin neler neler diyodu zamaninda hapis yatmis diye, kendi basina geldi simdi. Cok severdim bu kadini, sarkilarini, sesini. Ama artik basta sesi olmak uzere, sonra sarkilari ve simdi de kendisi bitti benim icin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

[align=center]Şok! Deniz Seki'nin cezası onandı

Yargıtay Ceza Genel Kurulu, şarkıcı Deniz Seki'ye ''uyuşturucu ticareti yapmak'' suçundan verilen 6 yıl 3 ay hapis cezasını oy çokluğuyla onadı. Daha önce 7 ay cezaevinde kalan Deniz Seki, yeniden cezaevine girecek.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Türstarda Finale Kalmak İçin Kıyasıya yarışan AŞK ŞARKILARININ KRALİÇESİ Deniz Seki . 3 Yıllık Suskunluğunu İZ Adını Verdiği 9 . Stüdyo Albümüyle Bozmaya Hazırlanıyor Ve İşte Albümün Çıkış Parçası İYİSİN TABİ

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yakalama Emri Çıkarılmış . Polis Gördüğü Yerde Alıp Hapse Götürcek

Şuan Çok Kötüyüm ....

Ve Hala Bu ülkede Katiller Tecavüzcüleri Dışarda Elini kolunu sallaya sallaya gezerken Adaletin sadece bir kadın adı olduğu gerçeği ....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...