İçeriğe atla

Madonna Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

Mdna Tour dvdsini acayip merak ediyorum! Istanbul'a geldiginde Chicago'daydim, Chicago'ya Eylul'de geldi, ben coktan Turkiye'ye donmustum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mdna Tour dvdsini acayip merak ediyorum! Istanbul'a geldiginde Chicago'daydim, Chicago'ya Eylul'de geldi, ben coktan Turkiye'ye donmustum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Orhan Baba'dan Kaderimin Oyunu Uğur için çalsın bu gece

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Yılın en çok kazanan turu olmasına rağmen Şiddet temalı bir tur olduğundan en az ilgi gören turlarından biri olmuş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]MADONNA, TARİHE GEÇTİ

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Rekora doymayan ünlü şarkıcı Madonna, ‘MDNA’ adlı turnesiyle tarihteki en iyi 10 turne arasına girdi.

Mayıs 2012’de başlayıp Aralık ayında son bulan turnenin 88 şovunu toplamda 250 milyondan fazla kişi izledi ve sanatçı bu turneden 300 milyon doların üzerinde bir kazanç elde etti.

Madonna’nın tarihe geçen bir diğer turnesi de 2008-2009 sezonunda gerçekleştirdiği ‘Sticky & Sweet’ turnesiydi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]MADONNA TURNESİ AÇIK ARTTIRMADA

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Madonna, tarihe geçen ‘MDNA’ turnesindeki kıyafetlerini ve kullanılan eşyaların bir kısmını açık arttırmayla satışa çıkaracağını açıkladı.

Açık arttırmadan elden edilen tüm gelir, 2012 yılı sonunda Amerika’da gerçekleşen Sandy fırtınasında kayıp yaşayan insanlara yardım amaçlı kullanılacak.

Amerika’da büyük kayıplara yol açan fırtına sonrasında aralarında Kanye West,Chris Martin, Jon Bon Jovi gibi isimlerin de yer aldığı yardım konseri düzenlenmiş ve yüksek yardım geliri elde edilmişti.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Bu sarki kliplenmeli. Die Another Day'in altyapisi ve sozleri cok uyumlu olmus Beautiful Killer'la.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Drag queen olan Janina Stars MDNA Tour'u birebir uyarlayarak performans sergiledi. Madonna resmi facebook sayfasında "Italians do it better!!!" yazarak performansın videosunu paylaştı.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

MDNA TOUR DVD çıkana kadar bunla idare edeyim bari hemen indircem sağol uğur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...