İçeriğe atla

Gecenin köründe

Mösyö

Pinlenen İletiler

• İleti 46
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hoş geldin Talha. Seni tanımıyorum bızbızzbızz. Önceden bilmen gereken bir kural değil bir sürü kural var ama onları zamanla öğrenirsin zaten. Şimdilik eğer ülke istiyorsan ülke başvuruları konusunda boş ülkelerden biri için başvurman gerek. :D Bu arada ben Göksel. Memnun oldum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Talha. Seni tanımıyorum bızbızzbızz. Önceden bilmen gereken bir kural değil bir sürü kural var ama onları zamanla öğrenirsin zaten. Şimdilik eğer ülke istiyorsan ülke başvuruları konusunda boş ülkelerden biri için başvurman gerek.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu arada ben Göksel. Memnun oldum.

bir an sen yenisin galiba diyesim geldi fakat sonra yeni olanın kendim olduğunu anladım, eski toprak mı denir ne denir onlardanımdır, (burada yüze gevşek bir sırıtış gelir) genel kuralların çoğunu bilirim ülke başvurusu için gerekli bir kural var mıdır merak ettim sadece, cart curt falan filan, öyle işte memnun oldum bızbızbız
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aa anladım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben de iki senedir buralardayım işte. Onun öncesinde takılmıyordum böyle forumlarda falan. Siteye böyle birinin gelmesi (geri dönmesi) güzel.

beni sevmeyenler de vardı (ağlamaklı) neyse tekrar memnun oldum bakalım ileride neler olacak (bu arada parantez içinde bir şeyler yazmayı çok severim ve bızbızbızları

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aa anladım. :D Ben de iki senedir buralardayım işte. Onun öncesinde takılmıyordum böyle forumlarda falan. Siteye böyle birinin gelmesi (geri dönmesi) güzel.

beni sevmeyenler de vardı (ağlamaklı) neyse tekrar memnun oldum bakalım ileride neler olacak (bu arada parantez içinde bir şeyler yazmayı çok severim ve bızbızbızları :D)

Biz de severiz :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaaa Talha hosgeldin. Iyi ki geldin. Talha eskilerdendir.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tanimayan da olabilir ama sitede. Nerden buldun sen siteyi bakayim?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kubilaycığım saolsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">, herkese teşekkürler, çağatay evet ben o talha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">, ayrıca yiğit seni de hatırladım, tekrardan herkese teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben o Yiğit değilim ama yani ben de 2 senedir forumdayım.

Gizlenmiş İçerik

O Yiğit başkadır.

Gizlenmiş İçerik

memnun oldum o zaman bızbızbız

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

papaları sevmem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama güzeldir italyan müziği mutfağı gibi lezzetlidir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">, yardım olabileceğim şeyler olursa bana ulaşabilirsin italyan müziği bilgim geniştir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...