İçeriğe atla

1.AVSC Final Sonuçları

Reyiz

Pinlenen İletiler

Daha başlayamadı mı bu yarışma

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

2.ye başladık 7 Ülke açıkladı şarkısını. Yavaş yavaş ilerliyor sıkıntı yok reyiz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de hindistanı pek sevmedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> gerçi daha ayrıntılı araştırmadım bildiklerimi yolluyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben çinden sarkı bulamıyorum yaaa

Oha çinden miii

evet bulamıyorum hep çince seyler yazıyo sarkını adı ne bilmiyorum ki zaten bulduğum sarkıları beğenmedim yarısmam

:haha: Yerdeyim
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet Çinde sadece Çince var ve Çince çok itici bi dil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben listemi silmeseydim yardım ederdim ama

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...