İçeriğe atla

Türkiye 2013 : Manevra - Sen, Ben, Biz

Uğur

Pinlenen İletiler

Kral TV'den yardim alinacakmis. Bakalim ulkemizi Turkvizyon'da hangi sanatci temsil edecek?

Mustafa Ceceli ?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaa pardon bilmiyiom tam NF mi olacak belki olur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Türkiye’yi temsil edecek sanatçı ve şarkı ise Anadolu Üniversitesi, Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı ve Kral TV işbirliğiyle seçilecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

[align=center]Türkiye'yi Manevra grubu temsil edecek.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]İlk kez ülkemizin Eskişehir şehrinde düzenlenecek olan 2013 Türkvizyon Şarkı Yarışması için ev sahibi Türkiye'nin temsilcisi açıklandı! Ülkemizi ilk Türkvizyon Şarkı Yarışması'nda "Manevra" grubu temsil edecek! Manevra grubu, "Güneşi Beklerken" dizisinin müziklerini yapmakta ve dizi için yaptıkları birçok müzikle sosyal medyada beğeni topladılar. Şarkı ise henüz belli değil.

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]TÜRKİYE'NİN TÜRKVİZYON 2013 ŞARKISI AÇIKLANDI!

ilk kez Cumartesi günü Türkiye'nin Eskişehir şehrinde yapılacak olan 2013 Türkvizyon Şarkı Yarışması için ev sahibi olan ülkemizin temsilcisi 2 gün önce açıklanmıştı, şarkı ise dakikalar önce duyuruldu! Türkvizyon 2013'te Türkiye'yi "Manevra" grubunun "Sen, Ben, Biz" adlı şarkısı temsil edecek! [/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oha küçükken çok fazla 4 Yüz dinlerdim

Gizlenmiş İçerik

bide gidip sınıfta söylerdik şarkılarını hahahah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...