İçeriğe atla

Emel Sayın'dan Hep Bana

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Emel Sayın'dan Hep Bana[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Emel Sayın, Poll Production etiketi ve Polat Yağcı prodüktörlüğünde çok yakında piyasaya çıkacak olan single’ı ‘’Hep Bana’’ için gün sayıyor.

Bugüne kadar her kesime hitap eden, yıllardır çizgisinden ödün vermeyen Emel Sayın, ilk defa kendi tarzının dışına çıkarak pop şarkısı seslendirdi.

Uzun bir aradan sonra tekrar sevenleri ile buluşacak olmanın heyecanını yaşayan Emel Sayın, Megastar Tarkan’dan şarkı alarak sürpriz yaptı. Sözü ve müziği Tarkan’a ait olan, aynı zamanda single ile aynı adı taşıyan “Hep Bana” şarkısının düzenlemesi ise Atınç Tombak’a ait.

Emel Sayın’ın sevenlerine bir diğer sürprizi de, son yılların ünlü bestecisi ve her şarkısı hit olan Sinan Akçıl’dan geldi. Sözü,müziği ve düzenlemesi Sinan Akçıl imzalı “Dönme Dolap” müzik severleri mest edecek.

Yeni single’ı ‘’Hep Bana’’ ile herkesi kendine bir kez daha hayran bırakacak olan sayın, sevenlerinin karşısına bambaşka bir şekilde çıkmaya ve müzik sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Album kapagina bayildim super dusunulmus ve harika olmus. Ajdanin yolundan gidiyo bakalim nasil olmus sarkilar. Paylasirsin Musty dustugunde.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Hep Bana"yi hic begenmedim. Sibel Can'a vereymis Tarkan onu keske. Emel Sayin'a hic ama hic gitmemis. Tutacagini sanmam. "Haylazim" gibi elinde patlar bu da.

"Donme Dolap"a gelince Emel Sayin'in o muhtesem sesi olmasa cekilecek sarki degil. Klasik Sinan Akcil islerinden, begenmedim onu da.

Sonuc olarak koca bir fiyasko.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...