İçeriğe atla

Lana Del Rey Fan Club

Guest Boran

Pinlenen İletiler

[align=center]Lana Del Rey'den Tester; Ulrtavoilance

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Lana Del Rey, ana yemeğe geçmeden önce atıştırmalık tabağı sunuyor. Sindirimi zor olduğunu hatırlatalım. Albümde 11 şarkı bulunuyor, ayrıca özel edisyonda 3 adet de bonusumuz var. Hepsi birbirinden melankolik, hepsi birbirinden kahırlı. Kesinlike bir yaz albümü değil. 7 dakikalık bir tanıtımla albüm genelini yargılamak zor da olsa, biliyoruz ki "Its Lana Del Rey and It's Ultravoilance"

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]KEŞKE ÖLMÜŞ OLSAYDIM

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Müziği karanlık, eğilimleri kasvetli ve Lana Del Rey'in artık yaşamak isteyip istemediğinde emin olmadığı ortaya çıktı. “Summertime Sadness” şarkıcısı The Guardian'a başarılarından dolayı kazandığı tüm nimetlerine rağmen hayatının berbat olduğunu söyledi. Del Rey ayrıca Kurt Cobain ve Amy Winehouse'un onun için iki büyük ilham kaynağı olduğunu ve genç ölmelerinin çekici olduğunu söyledi.

"Bilmiyorum. Ummm, evet keşke şuana kadar ölmüş olsaydım. Keşke! Tüm bunları devam ettirmek istemiyorum. Ama zorundayım... Bu benim hissettiklerim. Eğer bu şekilde olmasaydı bunları söylüyor olmazdım. Eğer [ölümün] geldiğini bilseydim korkardım, ama... Aile üyeleri bana yolda gelip diyecek, 'Wow, hayatın film gibi!' ve bende diyeceğim ki, 'Evet, gerçekten boktan bir film."

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center] Lana Del Rey’den yepyeni single

Gizlenmiş İçerik

ı Lana Del Rey "Ultraviolence" albümünün yepyeni single’ını 18 Ağustos’ta yayınlayacağını açıkladı.

28 yaşındaki şarkıcının albüm satışları, lansmandan bu yana kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen 1 milyonluk hasılatı aştı.

Bu da sanatçıyı İngiltere Albüm Listeleri’nde birinci sıraya yerleştirmeye yetti.

Tabii bu sonuç Del Rey’in ilk kez ulaştığı bir başarı değil.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

[align=center]Lana Del Rey 'den yeni albüm[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Geçtiğimiz yaz çıkardığı albüm eskimeden yenisi için kolları sıvayan Lana Del Rey durmak bilmiyor.

Şarkıcı "Honeymoon" ismini verdiği yeni albümünün stüdyo kayıtlarına başladığın belirtti.

Rey , geçtiğimiz günlerde ise "Big Eyes" filmi için bestelediği 'I Can Fly ' ve 'Big Eyes' şarkılarını sevenlerinin beğenisine sunmuştu.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

[align=center]Lana Delrey'in beklenen albümü Eylül ayında müzik severler ile buluşacak. Rey'in uzun zamandır merakla beklenen 4. albümünün Eylül ayında çıkacağı belirtildi. "Honeymoon" adını taşıyacak olan albümün prodüksiyonunu Rick Nowels ve Daniel Heath üstleniyo

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]Lana Del Rey 'Honeymoon'un Tanıtımını Yayınladı

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

[align=center]Lana Del Rey yeni klibi olan 'Honeymoon'dan kısa bir tanıtım paylaştı.

Lana Del Rey aynı isimle çıkaracağı üçüncü stüdyo albümü 'Honeymoon'un tanıtımını ve sözlerini Instagram hesabından paylaştı.

Şarkıcı, albümün ilk single'ının "Music to Watch Boys To" adlı şarkının olacağını açıkladı. Albümün Eylül ayında müzikseverlerle buluşması bekleniyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

[align=center]

18 Eylül 2015[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

[align=center]Honeymoon

Music To Watch Boys To

Terrence Loves You

God Knows I Tried

High By the Beach

Freak

Art Deco

Burnt Norton (Interlude)

Religion

Salvatore

The Blackest Day

24

Swan Song

Don’t Let Me Be Misunderstood

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...